کد خبر : 1837167 | 16 مرداد 1401 ساعت 15:30 | 20.8K بازدید | 12 دیدگاه

مهندسی سروش و لایی ترابی مقابل سایپا (عکس)

گل اول پرسپولیس به سایپا در شرایطی به ثمر رسید که شاگردان فکری مبهوت هنرنمایی شماره ۷ و ۹ سرخ‌ها شدند.

مهندسی سروش و لایی ترابی مقابل سایپا (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، عصر روز گذشته پرسپولیس تهران در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم لیگ یکی سایپا رفت. سایپایی‌ها که با روی کار آمدن محمود فکری و تغییرات در تیم‌شان برای بازگشت به سطح اول فوتبال ایران تلاش می‌کنند سرخ‌ها را در ورزشگاه کاظمی در ۴۵ دقیقه نخست به چالش کشیدند.

پس از اینکه پرسپولیس در نیمه اول روی ضربه کرنر گل خورد در ۴۵ دقیقه دوم سراپا حمله شده بود و سرانجام روی یک کار ترکیبی زیبا به گل تساوی رسید. سروش رفیعی پشت محوطه توپ را به صورت چیپ، پشت مدافعان سایپا انداخت که توپ پس از اصابت به سر یکی از مدافعان جلوی پای ترابی افتاد و ستاره پرسپولیس بدون درنگ و پیش از فرود آمدن، توپ را از بین پاهای گلر سایپا عبور داد.

ترابی در چند بازی‌ تدارکاتی به دلیل مصدومیت حضور نداشت و حالا نشان داده از آمادگی بالایی در ترکیب پرسپولیس برخوردار است‌. او همچنین پاس گل دوم قرمزها را نیز داده بود.

نکته قابل توجه در مورد این گل اضافه شدن وینگرهای پرسپولیس به باکس و کمک به مهدی عبدی برای گلزنی است. در این صحنه عبدی به عنوان تک مهاجم سرخپوشان، مدافعان حریف را درگیر می‌کند و فضا برای گلزنی صادقی و ترابی که وینگرهای چپ و راست هستند فراهم می‌شود.

دیدگاهها