کد خبر : 1837185 | 16 مرداد 1401 ساعت 20:00 | 134.1K بازدید | 83 دیدگاه

شکست در اولین بازی فصل؛

فاجعه در اولدترافورد؛ هیچ چیزی عوض نشده! (عکس)

منچستریونایتد با ارائه نمایشی ضعیف در نیمه اول، دو بار دروازه خود را برابر برایتون و پاسکال گروس باز شده دید و در نهایت 1-2 در اولین بازی فصل شکست خورد.

فاجعه در اولدترافورد؛ هیچ چیزی عوض نشده! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، یونایتد در اولین هفته لیگ برتر در ورزشگاه اولدترافورد پذیرای برایتون بود. اریک تن هاخ سرمربی جدید این تیم، کریستیانو رونالدو را روی نیمکت قرار داد و تیمش را بدون این فوق ستاره پرتغالی روانه زمین کرد. اما یونایتد در 45 دقیقه نخست نمایش بسیار ضعیفی از خود ارائه داد و در روزی که قادر به خلق موقعیت گلزنی چندان مهمی روی دروازه برایتون نبود، دو بار مغلوب گلزنی پاسکال گروس شد تا با شکست روانه رختکن شود.

در دقیقه 30 این مسابقه بود که دنی ولبک از سمت چپ محوطه جریمه منچستریونایتد حرکت کرد و هیچ بازیکنی مزاحم نفوذ او نشد. در نهایت ارسال عرضی و زمینی این بازیکن با گذر از مقابل مدافعان تیم میزبان، در سمت مقابل به پاسکال گروس رسید و این بازیکن به‌راحتی و بدون مدافع یارگیر موفق شد دروازه خالی شیاطین سرخ را باز کرده و داوید دخیا را مغلوب کند. ضعف مفرط خط دفاعی تیم اریک تن هاخ در این صحنه مشخص بود.

در دقیقه 40 برایتون به گل دوم نیز دست یافت. ضدحمله تند و تیز این تیم باعث شد سولی مارچ در گوشه سمت راست محوطه جریمه یونایتد صاحب فرصت شود. ضربه این بازیکن با عکس العمل داوید دخیا همراه بود، اما توپ در سمت مخالف به پاسکال گروس رسید و این بازیکن باز هم به‌راحتی دروازه را باز کرده و گل دوم را به ثمر رساند. 

گروس با زدن دو گل از شروع فصل گذشته در اولدترافورد، بیش از مارکوس راشفورد و جیدون سانچو(هر کدام یک گل) در این ورزشگاه در لیگ برتر گلزنی کرده است. همچنین گروس 6 گل در لیگ برتر مقابل منچستریونایتد به ثمر رسانده که این بیشترین تعداد گلی است که یک بازیکن برایتون به یک تیم لیگ برتری زده است. 
 

اما در نیمه دوم و با ورود کریستیانو رونالدو نیز چیزی تغییر نکرد. در اواخر این دیدار بود که الکسیس مک آلیستر به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و در حقیقت تک گل یونایتد در این دیدار نیز به شکل اتفاقی و شانسی به ثمر رسید.

در طول 45 دقیقه دوم شاید تنها فرصت خوب یونایتد تک به تکی بود که مارکوس راشفورد از دست داد و تیم میزبان با ارائه نمایشی بسیار ضعیف، در اولین هفته فصل مغلوب برایتون شد تا انتقادات از اریک تن هاخ خیلی زود شروع شود.

دیدگاهها