کد خبر : 1837186 | 16 مرداد 1401 ساعت 18:34 | 77.8K بازدید | 45 دیدگاه

کابوس اولدترافورد ادامه دارد

رونالدو روی نیمکت؛ کلافه و بی‌حوصله

کریس رونالدو که با رویاهای بزرگی به اولدترافورد برگشته بود، اولین دیدار فصل جدید را از روی نیمکت آغاز کرد و شاهد نمایش ضعیف تیمش بود.

رونالدو روی نیمکت؛ کلافه و بی‌حوصله

به گزارش "ورزش سه"، در همه سال‌هایی که رونالدو در رئال مادرید و یوونتوس بازی کرد، بارها از علاقه‌اش برای بازگشت به اولدترافورد و پوشیدن دوباره پیراهن منچستریونایتد گفته بود اما حتی در بدترین کابوس‌هایش هم تصور نمی‌کرد که بازگشت به باشگاهی که او را به بهترین بازیکن جهان تبدیل کرد، با چنین سناریویی همراه باشد.
علی‌رغم اینکه او در بازگشت شروع خوبی داشت و از همان اولین دیدار پایش به گلزنی باز شد اما یونایتد با هدایت اوله‌گنار سولسشر و رالف رانگنیک نتایج بسیار ضعیفی گرفت و حتی نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند.
همین ستاره پرتغالی را به فکر ترک اولدترافورد انداخت اما در این تابستان هرچه تلاش کرد، نه مدیران یونایتد حاضر به آزاد کردن او شدند و نه باشگاهی برای خرید او پا پیش گذاشت.
به این‌ترتیب فصل جدید با بدترین سناریوی ممکن شروع شد؛ نشستن روی نیمکت و تماشای تحقیر تیمش در اولدترافورد از روی سکوها.

علی‌رغم اینکه رونالدو گفته بود که از نظر بدنی کاملا آماده است و دوست دارد از ابتدا به میدان برود، اریک تن‌هاخ او را روی نیمکت قرار داد تا تصاویری که در 45 دقیقه ابتدایی از او ثبت شد، تنها نمایی از کلافگی و بی‌حوصلگی ستاره‌ای باشد که در بازگشت به تئاتر رویاها، روزهای کابوس‌واری را سپری می‌کند.

رونالدو بعد از گل اول برایتون شروع به تهییج هم‌تیمی‌هایش کرد اما بعد از گل دوم از روی نیمکت بلند شد تا شاید از ابتدای 45 دقیقه دوم به میدان برود، هرچند همین چند ماه قبل بود که منچستریونایتد در خانه برایتون در حالی‌که رونالدو در زمین بود، در همان 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم سه گل خورد و در نهایت بازی را 4-0 باخت.

شاید رونالدو بتواند در این دیدار نتیجه را به سود تیمش برگرداند اما به نظر نمی‌رسد فصل آسانی در اولدترافورد درانتظارش باشد؛ بسیار دور از رویاهایی که در بازگشت به خانه در سر داشت.
 

دیدگاهها