کد خبر : 1837193 | 16 مرداد 1401 ساعت 19:25 | 22K بازدید | 92 دیدگاه

روزهای تلخ ادامه دارد؛

یونایتد 1-2 برایتون؛ این باشگاه نفرین‌شده!

منچستریونایتد با ارائه نمایشی ضعیف در استادیوم اولدترافورد، 1-2 برابر برایتون شکست خورد.

یونایتد 1-2 برایتون؛ این باشگاه نفرین‌شده!

به گزارش "ورزش سه"، در اولین حضور رسمی اریک تن هاخ روی نیمکت منچستریونایتد این تیم در خانه خود و با نتیجه 1-2 مقابل برایتون شکست خورد تا این سرمربی هلندی متوجه شود چه روزهای دشواری در این باشگاه در پیش دارد.

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس رو به بیرون اسکات مک تومینای فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه برونو فرناندس دقیق نبود و از بالای دروازه برایتون به بیرون از زمین رفت.

در ادامه جریان بازی آرام شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت خاصی روی دروازه یکدیگر نبودند، تا اینکه نوبت درخشش بازیکنان برایتون در زمین فرا رسید و ابتدا در دقیقه 30 تیم مهمان به گل اول خود دست یافت.

دنی ولبک، ستاره سابق منچستریونایتد، در سمت چپ محوطه صاحب توپ شد و ارسال عرضی و زمینی او در میان غفلت مدافعان یونایتد به پاسکال گروس رسید. این بازیکن نیز کار دشواری نداشت و به‌راحتی توانست گل اول برایتون را وارد دروازه حریف کند.

حملات برایتون ادامه پیدا کرد و آنها در دقیقه 39 به گل دوم دست یافتند. این تیم با ضدحمله‌ای سریع خود را به محوطه جریمه یونایتد رساند و این سولی مارچ بود که از سمت راست اقدام به ضربه زدن کرد. شوت او توسط داوید دخیا دفع شد و در ریباند باز هم این پاسکال گروس بود که به‌راحتی موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

در اواخر نیمه اول ضربه لوک شاو از زاویه‌ای دشوار در اختیار روبرت سانچس قرار گرفت و در نهایت نیمه اول این بازی با برتری 0-2 برایتون در اولدترافورد به اتمام رسید.

در اوایل نیمه دوم کریستیانو رونالدو به جای فرد وارد زمین شد تا هواداران یونایتد به بازگشت امیدوار شوند. در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال زمینی دیوگو دالوت به مرکز محوطه بود که مارکوس راشفورد در موقعیتی تک به تک و فوق العاده برای باز کردن دروازه برایتون قرار گرفت، اما ضربه نه‌چندان خوب او از مرکز محوطه با عکس العمل سانچس همراه شد و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه 70 منچستریونایتد به گل اول دست یافت. روی ارسال کرنر از سمت چپ و در شلوغی محوطه جریمه، دفع توپ روبرت سانچس به الکسیس مک آلیستر برخورد کرد و تیم میزبان با خوش شانسی توانست اختلاف را به حداقل برساند.

در ادامه تیم اریک تن هاخ در ساختن حتی یک موقعیت گلزنی نصفه و نیمه نیز ناتوان بود و حملات احساسی این تیم به جایی نرسید. در نهایت اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و یونایتد در این دیدار خانگی با نتیجه 1-2 شکست خورد.

دیدگاهها