کد خبر : 1837202 | 16 مرداد 1401 ساعت 20:22 | 49K بازدید | 29 دیدگاه

باید پیشرفت کنیم؛

عصبانیت تن‌هاخ؛ به هیچ‌وجه راضی نیستم!

اریک تن هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد تاکید کرد اصلا از عملکرد تیمش برابر برایتون راضی نیست.

عصبانیت تن‌هاخ؛ به هیچ‌وجه راضی نیستم!

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ در اولین بازی خود در این فصل لیگ برتر ضعیف‌تر از انتظارات بازی کردند و در ورزشگاه اولدترافورد برابر برایتون تن به شکست 1-2 دادند تا انتقادها از این تیم خیلی زود آغاز شود. اریک تن هاخ سرمربی جدید یونایتد، در پایان این دیدار اعتراف کرد دروازه تیمش خیلی راحت باز می‌شود و آنها باید اشتباه‌های خود را در بازی‌های بعدی جبران کنند.

اریک تن هاخ گفت: یک شکست و ناامیدی واقعی. من از ابتدا می‌دانستم که بازی آسانی پیش روی ما نخواهد بود. ما روی دو توپ آسان دروازه خود را باز شده دیدیم و سازماندهی تیم خوب نبود. برایتون تیم خوبی است و فقط باید آنها را مورد ستایش قرار دهم. اما من به عملکرد تیمم نگاه می‌کنم و ما نباید اینقدر راحت دو گل دریافت می‌کردیم.

به هیچ‌وجه از بازی تیم راضی نیستم، ما باختیم، می‌توانست این اتفاق رخ ندهد و باید در هفته‌های بعد بهتر عمل کنیم. بی تردید در نیمه دوم در میانه میدان بهتر بودیم و با حضور کریستین اریکسن در مرکز زمین و کریستیانو رونالدو در حمله، شرایط بهبود یافت. ما موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم و مارکوس راشفورد دو فرصت خوب داشت، اما حیف شد که به گل‌های بیشتری نرسیدیم.

ما باید واقعا سخت کار کرده، شرایط را تجزیه و تحلیل کنیم و سپس به سمت جلو حرکت کنیم. ما در خط دفاع اشتباه‌هایی مرتکب شدیم که باید از آن درس بگیریم و به سرعت شرایط را بهتر کنیم. احتمال جذب بازیکنان جدید؟ ما می‌توانستیم با همین بازیکنانی که در اختیار داشتیم نیز بهتر عمل کنیم. البته من تیمی را دیدم که در کنار هم بودند و مبارزه کردند. پیش بینی زمان بازگشت آنتونی مارسیال از مصدومیت سخت است و باید منتظر بمانیم. ما یک هفته تا بازی بعدی فرصت داریم."

دیدگاهها