کد خبر : 1837213 | 16 مرداد 1401 ساعت 21:54 | 13.3K بازدید | 18 دیدگاه

وستهام 0-2 سیتی؛ برتری با درخشش بچه غول!

منچسترسیتی با دو گل ارلینگ هالند موفق شد 0-2 در اولین هفته لیگ برتر از سد وستهام عبور کند.

وستهام 0-2 سیتی؛ برتری با درخشش بچه غول!

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در شبی که در برخی دقایق خوش شانس بود، با تکیه بر درخشش ارلینگ هالند و دو بار گلزنی این بازیکن در خانه وستهام 0-2 پیروز شد و از همان ابتدای فصل نشان داد دوباره تیمی مدعی است.

وستهام بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه سوم و روی ارسال مانوئل لانزینی بود که میکائیل آنتونیو می‌توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه سر این بازیکن راهی به دروازه ادرسون پیدا نکرد.

دقایقی بعد این‌بار سیتی خطرناک ظاهر شد و ارسال ژوائو کانسلو در محوطه جریمه وستهام به کوین دی بروین رسید، اما ضربه این ستاره بلژیکی دقیق نبود و از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه 20 فیل فودن از سمت راست حرکت کرده و ارسال مناسبی روی دروازه سیتی داشت، اما ضربه ارلینگ هالند از دقت لازم برخوردار نبود و از کنار دروازه راهی بیرون زمین شد.

اما در اواسط نیمه اول بود که سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای آلفونسو آرئولا روی ارلینگ هالند بهترین فرصت گلزنی را برای تیم مهمان مهیا کرد و خود این ستاره نروژی با فریب دادن دروازه‌بان حریف، موفق شد اولین گل فصل تیمش را به ثمر برساند. در ادامه نیمه اول تلاش دو تیم منجر به خلق موقعیت خاصی نشد و در نهایت سیتیزن‌ها با همین برتری 0-1 راهی رختکن شدند.

وستهام نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی حرکت آنتونیو در سمت چپ محوطه سیتی می‌توانست به گل تساوی دست یابد، اما ضربه رایس دقیق نبود و از بالای دروازه ادرسون راهی بیرون میدان شد.

در دقیقه 63 این‌بار بوون برای وستهام موقعیت سازی کرد و بِن‌رحمه موقعیت خوبی برای زدن گل اول تیم میزبان داشت، اما ضربه زمینی این بازیکن از شدت کافی برخوردار نبود و در اختیار دروازه‌بان برزیلی سیتی قرار گرفت.

اما دو دقیقه بعد منچسترسیتی به گل دوم دست یافت. پاس عمقی و فوق العاده کوین دی بروین در موقعیتی تک به تک به ارلینگ هالند رسید و این ستاره گلزن با ضربه‌ای فنی و زمینی موفق به زدن گل دوم خودش و سیتی شد.

در دقیقه 73 وستهام صاحب بهترین بخت برای زدن گل اول و کاهش اختلاف به یک گل را داشت، اما ضربه سر جانلوکا اسکاماکا با عکس العمل درخشان ادرسون همراه شد و این موقعیت از دست رفت. در ادامه اتفاق چندان مهمی روی دروازه‌ها رقم نخورد و سیتی در دیداری دشوار در لندن با دو گل وستهام را شکست داد.

دیدگاهها