کد خبر : 1837234 | 17 مرداد 1401 ساعت 09:30 | 26.5K بازدید | 9 دیدگاه

لواندوفسکی-پدری؛ نوید تشکیل یک زوج رویایی در بارسا

همکاری درخشان روبرت لواندوفسکی و پدری در دیدار دوستانه دیشب بارسلونا مقابل پوماس نوید یک زوج رویایی را در بلوگرانا می‌دهد.

لواندوفسکی-پدری؛ نوید تشکیل یک زوج رویایی در بارسا

به گزارش "ورزش سه"، روبرت لواندوفسکی دیشب در جریان پیروزی 6-0 بارسلونا مقابل پوماس یک نیمه فوق‌العاده را پشت سر گذاشت تا نشان دهد مصمم است نام خود را به عنوان یکی از بهترین خریدهای تاریخ باشگاه کاتالان ثبت کند. ستاره لهستانی در نیمه اول این مسابقه هم برای بارسا گلزنی کرد هم دو پاس گل درخشان داد.

علاوه بر گلی که لواندوفسکی در دقیقه 3 به ثمر رساند پاس درخشان او به پدری در دقیقه 19 که باعث شد گل چهارم بارسا به ثمر برسد مورد توجه قرار گرفته است. پاس تک‌ضرب پشت پا که نشان می‌دهد لوا صرفا یک مهاجم گلزن نیست و می‌تواند در نقش استاد پاس‌ گل هم ظاهر شود.

در دقیقه 19 مسابقه لواندوفسکی پشت محوطه جریمه توپ را دریافت کرد اما به محض رسیدن توپ، با یک ضربه پشت‌پا پدری را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد. پاس لواندوفسکی برای کسی که تنها چند روز از پیوستنش به تیمی جدید می‌گذرد فوق‌العاده بود و نشان از شم بالای بازی‌خوانی ستاره لهستانی داشت. پدری، قدر پاس زیبای لوا را دانست و با فریب مدافع پوما و عبور از او با شوتی دقیق چهارمین گل بارسا را به ثمر رساند.

1733334
1733335

پدری، هافبک جوان بارسا، در پایان مسابقه به خبرنگاران گفت:" بازی کردن با لواندوفسکی یک امتیاز است. عجب بازی‌ای بود".

دیدگاهها