کد خبر : 1837241 | 17 مرداد 1401 ساعت 11:15 | 22.5K بازدید | 30 دیدگاه

مجیدی آماده آغاز ماموریت جدید در امارات

شاگردان فرهاد مجیدی با پایان اردوی خود در اتریش، آماده آغاز مسابقات فصل جدید لیگ امارات هستند.

مجیدی آماده آغاز ماموریت جدید در امارات

به گزارش ورزش سه، اتحاد کلبا برنامه تدارکاتی خود در مرحله سوم و پایانی را که شامل انجام چند بازی دوستانه نیز می‌شد تکمیل کرده و روز دوشنبه به اردوی خود در اتریش پایان داد.

شاگردان مجیدی در این اردو دو بازی دوستانه انجام دادند که مقابل تیم چمپیون اسلوونی با نتیجه 5 بر صفر پیروز شدند و دینامو هلفورت اتریش را نیز با سه گل شکست دادند. کادر فنی به رهبری فرهاد مجیدی در این دیدارهای تدارکاتی از تعداد زیادی از بازیکنان استفاده کرد تا پیش از شروع فصل جدید و دیدار با البطائه در بازی افتتاحیه لیگ امارات، میزان آمادگی بازیکنانش را بسنجد.

عیسی بن هویدن سخنگوی رسمی اتحاد کلبا با تمجید از دوره آماده‌سازی خارجی این تیم تاکید کرد: این اردو با هدف رفع تمام ضعف‌ها و ایرادات ناشی از فصل گذشته و در عین حال تثبیت عملکرد جمعی و آماده‌سازی بازیکنان قدرتمند و همچنین عناصر جدید و چهره‌های جوان در حال ظهور برگزار شد. با توجه به اینکه سقف جاه‌طلبی‌های تیم مدام در حال بالا رفتن است و تفکر از چگونگی ماندن در سیستم حرفه ای پس از 5 فصل متوالی فراتر رفته است، همه سخت و مجدانه تلاش می‌کنند تا سطحی را فراهم کنند که خواسته‌های هواداران را برآورده کنند.

ابن هویدن همچنین از تلاش‌های سخت باشگاه برای تمدید سریع قراردادهای بازیکنان برجسته مثل حبیب الفردان، سلطان عادل، فیلیپ کیش اسلواکیایی، دانیل بیسا ایتالیایی و ایگور روسی تمجید کرد و گفت: تمام قراردادها و تکالیفی که کلبا انجام داد بر اساس دیدگاه کادر فنی و نیازهای تیم و تقویت خطوط آن انجام شده است.

لازم به ذکر است اتحاد کلبا موفق شد با وجود پیشنهادات فراوانی که احمد جشاک بازیکن قرضی تیمش ارائه داد، این بازیکن را برای فصل آینده نیز حفظ کند تا با قدرت وارد فصل جدید مسابقات شود.

دیدگاهها