کد خبر : 1837308 | 17 مرداد 1401 ساعت 21:44 | 6.3K بازدید | 7 دیدگاه

اسماعیلی: مطهری می‌تواند یکی از مربیان خوب کشور شود

برگزاری بازی خارج از قائمشهر، ظلم به نساجی است

سرپرست نساجی معتقد است که با توجه به اردوهای پیش فصلِ خوبی که داشته‌اند، این تیم فصل خوبی را در پیش خواهد داشت.

برگزاری بازی خارج از قائمشهر، ظلم به نساجی است

به گزارش "ورزش سه"، اسماعیل اسماعیلی سرپرست نساجی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزش سه درباره وضعیت این تیم برای آغاز لیگ برتر گفت: قطعا آماده شروع فصل جدید هستیم. ما سه مرحله اردو داشتیم و شرایط تیم خوب بود. در ترکیه کارها خوب پیش رفت. چند بازیکنی که به تیم اضافه شده‌اند، در حال تمرین با بازیکنان هستند و شرایطشان خوب است. با توجه به تمرینات منظمی که برگزار کرده‌ایم و همچنین آرامشی که کل تیم داشته، فکر می‌کنم فصل خوبی داشته باشیم.

وی در مورد اینکه آیا نساجی در ادامه بازیکن جدید جذب می‌کند یا خیر، گفت: ما برای جذب بازیکن جای خالی داریم. ولی فعلا آقای مطهری به همین نفرات بسنده کرده‌اند. اگر ایشان اعلام نیاز کنند، حتما به دنبال بازیکن جدید می‌رویم.

سرپرست نساجی درخصوص آخرین وضعیت ورزشگاه شهید وطنی نیز گفت: این استادیوم داستان دارد. ظاهرا با توجه به قولی که آقای رئیس جمهور دادند، مسئولین می‌خواهند هر طور که شده ورزشگاه را افتتاح کنند. ولی خودمان فکر می‌کنیم چمن استادیوم هنوز آماده برگزاری مسابقات نیست و قسمت VIP هم مشکل دارد و آماده نشده است. از همه اینها مهمتر، چمن ورزشگاه است که قطعا به بازی اول نمی‌رسد و 50 درصد احتمال دارد به بازی دوم برسد در غیر این‌صورت باید دو هفته اول را خارج از قائمشهر برگزار کنیم.

او در مورد اینکه فصل قبل به‌عنوان سرمربی و امسال در پست سرپرستی به نساجی کمک می‌کند اظهار کرد: نیاز شهر و تیم ما این بود که به نساجی کمک کنم. خیلی دنبال پست و مقام نیستم. هر جایی که کاری از دستم بر بیاید، برای تیم و مردم شهر انجام می‌دهم. فکر می‌کنم در سالیان گذشته این مسئله را ثابت کرده‌ام که دنبال این جریانات نیستم که برای خودم کلاسی بگذارم و پستی تعریف کنیم. سال گذشته متأسفانه در یک مقطعی مشکلات زیاد بود و در صحبتی که با باشگاه داشتیم، در هفته‌های پایانی به‌عنوان سرمربی انجام وظیفه کردم تا باشگاه متضرر نشود که خدا را شکر اتفاقات خوبی رخ داد.

وی اظهار کرد: امسال نیز این وظیفه را برای من تعیین کردند که به‌عنوان سرپرست در خدمت تیم باشم. منتی نمی‌گذارم و وظیفه من است. سالیان سال خودم و سایر پیشکسوتان برای نساجی زحمت کشیدند. این تیم 60 سال قدمت دارد و درست نیست که هر کدام از ما به خواست خودمان مسائلی را تعریف کنیم.

اسماعیلی درخصوص دیدار هفته نخست برابر مس رفسنجان گفت: مس یکی از تیم‌هایی است که اکثر مهره‌های اصلی خود را حفظ کرد و بازیکنان خوبی را نیز به‌خدمت گرفت. آنها هزینه خوبی کردند. ما قدرت این را نداریم که مانند تیم‌های صنعتی هزینه کنیم. به نظر من مس جزو تیم‌های پرهزینه لیگ است و از نظر کیفیت نیز ظاهر قضیه این است که با جذب بازیکنان جدید، تیم خوبی ساخته‌اند. ما نیز ترکیب و بازیکنان اصلی را حفظ کرده‌ایم. تیم ما کیفیت خوبی دارد. فکر می‌کنم دیدار نخست همواره سخت است چون شروع مسابقات است و تیم‌ها هنوز کاملا همدیگر را نمی‌شناسند. اما ما به تیممان امیدواریم و بازیکنان با کیفیتی داریم که با آرامش کارشان را پیش می‌برند و ان‌شاءالله آقای مطهری نیز در شروع کار مربیگری‌شان موفق باشند. ایشان با توجه به دانشی که دارند، می‌توانند یکی از مربیان خوب ایران باشند.

سرپرست نساجی در پایان گفت: اینکه هفته اول در عین میزبانی، مهمان باشیم و خارج از قائمشهر بازی کنیم، خوب نیست. ما باید در شهر خودمان و جلوی هوادارانمان بازی می‌کردیم که خلف وعده شد و نساجی باید دوباره خارج از خانه به میدان برود که این ظلم به تیم و مردم خوب شهر قائمشهر و استان مازندارن است. امیدوارم نساجی به مانند فصل قبل از این مسئله متضرر نشود و هر چه زودتر ورزشگاه شهید وطنی آماده برگزاری مسابقات ما باشد.

دیدگاهها