کد خبر : 1837399 | 18 مرداد 1401 ساعت 15:18 | 42.5K بازدید | 25 دیدگاه

فردا اولین حضور محمد محبی در تمرین تیم استقلال

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد محمد محبی فردا در تمرین تیم آبی حاضر می شود و اولین تمرین خود را با تیم استقلال انجام خواهد داد.

فردا اولین حضور محمد محبی در تمرین تیم استقلال

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال امروز صبح از ساعت آغازین وقت اداری تلاش می کرد با واریز مبلغ رضایتنامه باشگاه سانتاکلارا مجوز حضور این بازیکن در تمرین را دریافت کند و به نظر می رسد تا پایان وقت اداری موفق به انجام این کار شود و محمد محبی هم فردا در تمرین تیم آبی حضور پیدا کند.

رسانه های پرتغالی مبلغ رضایتنامه محمد محبی را 200 هزار دلار اعلام کرده اند و گفته اند حضور محمد محبی در تیم آبی یکساله و قرضی خواهد بود. پرتغالی ها با این امید رضایتنامه محمد محبی را برای تیم استقلال صادر کردند که این بازیکن به سبب درخشش در ترکیب این تیم به اردوی تیم ملی فوتبال ایران راه پیدا کند و با حضور در جام جهانی به بازیکن گران تری تبدیل شود.

محمد محبی بعد از بازی در استقلال تنها یک فصل با تیم پرتغالی قرارداد خواهد داشت و شاید این باشگاه در پایان فصل جاری این بازیکن را به صورت دائمی به تیم جدید انتقال دهد.

حضور یا عدم حضور محمد محبی در بازی استقلال – سپاهان منوط به نظر ساپینتو است. محمد محبی پیش از سفر به تهران در تمرینات و بازی های دوستانه تیم سانتاکلارا نمایش خوبی داشت و حتی در بازی با ریوآوه برای تیمش گلزنی کرد و در روزهای سفر به تهران هم به صورت اختصاصی مشغول تمرین است. او از نظر بدنی شرایط حضور در ترکیب تیم آبی را دارد؛ با این حال شاید ساپینتو برای هماهنگ کردن او با دیگر بازیکنان در بازی با سپاهان از این بازیکن در ترکیب ثابت تیم آبی بهره نبرد.

دیدگاهها