کد خبر : 1837435 | 18 مرداد 1401 ساعت 19:23 | 3.7K بازدید | 5 دیدگاه

از دروازه تا بخش هجومی؛

شاگردان ربیعی با این شماره‌ها بازی می‌کنند

تیم فوتبال مس رفسنجان در شرایطی با دیدار برابر نساجی مازندران کارش را آغاز می‌کند که ترکیب این تیم با تغییراتی نه چندان زیاد به لیگ بیست و دوم رسیده است.

شاگردان ربیعی با این شماره‌ها بازی می‌کنند

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال مس رفسنجان با کسب یک عنوان هشتمی و یک عنوان ششمی در شرایطی به لیگ بیست و دوم رسیده که شاهد تغییرات زیادی هم در این تیم نبوده‌ایم و با چند تغییر محمد ربیعی به دنبال ادامه روند تصاعدی عملکردش در رفسنجان است.
مس که یکی از تیم‌های منظم پنجره تابستانی لیگ 22 بود، با نفرات زیر و با شماره‌هایی که در ادامه می‌بینید آماده حضور در مسابقات لیگ برتر شده است:

در خط دروازه مهم  ترین تغییری که محمد ربیعی ایجاد کرده خرید حامد لک است که مانند پرسپولیس با شماره 81 بازی می‌کند. فایز الرشیدی مهم‌ترین جدا شده تیم به شمار می رود.

در بخش دفاعی شاهد تغییرات آنچنانی نیستیم و عقیل کعبی سرشناس‌ترین جدا شده تیم به شمار می‌رود. در سوی مقابل ایمان سلیمی، رامتین سلیمان زاده و جفرسون باهیا در این بخش از زمین به تیم اضافه شده‌اند.

در این بخش جدا شدن مهدی کیانی، حسین پورامینی و اضافه شدن فرشید باقری که با شماره 21 بازی خواهد کرد مهم ترین تغییر است.

درنهایت به بخش تهاجمی می رسیم که با جدایی علیاری و اضافه شدن شیمبا همراه بود که با شماره 29 در ترکیب نارنجی‌پوشان بازی خواهد کرد.

دیدگاهها