کد خبر : 1837452 | 18 مرداد 1401 ساعت 20:58 | 11.6K بازدید | 1 دیدگاه

حرف‌های مشکوک درودگر درباره پرونده جنجالی

فیفا پول قرارداد ویلموتس را نمی‌دهد؟

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال در خصوص مسائل پیرامون تبلیغات محیطی و حق پخش توضیحاتی ارائه داد.

فیفا پول قرارداد ویلموتس را نمی‌دهد؟

به گزارش ورزش سه، صادق درودگر مدیر بازاریابی سازمان لیگ درباره توافق فصل گذشته استقلال با سازمان لیگ برای تبلیغات محیطی فصل گذشته توضیح داد: پیش از تاسوعا و امروز جلساتی داشتیم که خوشبختانه به نتایج بسیار خوبی رسیدیم و از همین جا از جناب آقای دکتر سجادی و دکتر پولادگر تشکر صمیمانه می‌کنم که با جدیت و همیت بسیار خوبی به ما و باشگاه استقلال کمک کردند و با يکديگر در جوی بسیار خوب تفاهماتی انجام دادیم که به نفع فوتبال باشد.

وی افزود: همانطور که قبلا هم گفتم حضور باشگاه ها به صورت فعال می‌تواند به توسعه فوتبال کمک کند؛ از‌ جمله حق پخش و تبلیغات محیطی که می‌تواند به افزایش درآمد و توسعه فوتبال کمک کند و این به نفع فوتبال باشد. به نتایج بسیار خوبی رسیدیم و صورت جلساتی امضا کردیم که انشاالله در نهایت به اطلاع علاقمندان فوتبال می‌رسانیم.

درودگر درباره جزئیات این تفاهم‌نامه گفت: جزئیات را فردا پس از جلسه نهایی به استحضار همه عزیزان خواهیم رساند و به ذی‌نفعان فوتبال اطلاع خواهیم داد اما چیزی که مسلم است این است که مجموعه تلاش ها به جهت این بود که منافع فوتبال حفظ شود.

او در واکنش به اینکه امروز روز آخر اعلام صلاحیت نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال است عنوان کرد: من هیچ اطلاعی ندارم و دخالتی هم نمی‌کنم. هر چه کمیته بدوی و استیناف و دستگاه های سه‌گانه یا چهارگانه تصمیم بگیرند مورد قبول و تایید ما هم هست.

وی سپس در خصوص چالش های پرونده ویلموتس برای فدراسیون فوتبال و اینکه مبلغ چطور پرداخت خواهد شد گفت: در حال حاضر نمی‌توانم دقیق اظهار نظر کنم چون به عنوان یک مسئول مطالعه درستی درباره موضوع نکردم و اطلاعاتم رسانه ای است. امیدوارم هر چه هست به نفع منافع کشور و منافع ملی انجام شود. این اتفاق افتاده و باید با عقل و درایت این موضوع را حل کنیم.

درودگر در مورد مطالبات فدراسیون از فیفا گفت: تا جایی که من می‌دانم مطالبات ما از فیفا بابت پیشنهادات عمرانی، عملیات اجرایی و جام جهانی است. نمی‌دانم می‌تواند شامل پرونده ویلموتس هم بشود یا خیر. همه این مسائل بستگی به نظر هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و دوستان عزیزی دارد که در آن زمان در این زمینه زحمت کشیدند و مبادرت به عقد قرارداد کردند و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

مدیر بازاریابی سازمان لیگ در واکنش به اینکه آیا در مورد حق پخش جلسه ای با مسئولان صداوسيما داشته‌اند گفت: جناب آقای ماجدی در حال برنامه‌ریزی هستند و مطالعات و مذاکراتی هم داشتیم. فکر می‌کنم همین روزها کمیته ای برای حق پخش معرفی می‌شود که از نمایندگان چند باشگاه و فدراسیون فوتبال تشکیل می‌شود و این می‌تواند به ما کمک کند که در سال جاری به صورت جدی وارد این موضوع شویم.

او در خصوص هشدار AFC در مورد حق پخش گفت: من در حال حاضر از این موضوعات فدراسیون فوتبال اطلاع دقیقی ندارم. در مورد کسب مجوز حرفه‌ای موضوع حق پخش، بانوان و موضوع خود باشگاه ها از نظر ساختاری موضوعات اصلی است اما من تسلط کامل ندارم که اطلاعات دقیقی بدهم.

درودگر درباره زمان برگزاری سوپرجام توضیح داد: آقای مهدی اطلاع دادند که بعد از شروع مسابقه یا بعد از جام جهانی این بازی برگزار می‌شود.

او در خصوص وضعیت مطالبات سازمان لیگ از باشگاه پرسپولیس در تبلیغات محیطی گفت: ما مطالباتی نداریم و همه مبلغ را گرفتیم. در مورد فصل جدید هم مثل باشگاه استقلال در حال مذاکره هستیم و قطعا هر دو برای این کار همکاری و همیاری خواهیم داشت.

درودگر در واکنش به شکایت هیئت رئیسه پیشین از ترامپ با خنده پاسخ داد: واقعا شکایت شده؟ من اطلاع نداشتم. من از جزئیات شکایت باخبر نیستم و نمی‌دانم می‌توان از ترامپ شکایت کرد یا نه. حقوقی ها باید پاسخ بدهند.

دیدگاهها