کد خبر : 1837480 | 19 مرداد 1401 ساعت 00:51 | 32.4K بازدید | 7 دیدگاه

عجیب‌ترین بازی پلی‌آف اروپا با صعود یاران محرمی

ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب در شب پیروزی تیمش مقابل لودوگورتس بلغارستان همراه با همی‌تیمی‌ها به برتری پُر گل رسیدند.

عجیب‌ترین بازی پلی‌آف اروپا با صعود یاران محرمی

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه بازی‌های دور برگشت مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا، تیم دینامو زاگرب در حالی که برخلاف مسابقه اخیرش صادق محرمی را در ترکیب نداشت و روی نیمکت می‌دید، از ساعت ۲۲:۳۰ سه‌شنبه شب در استادیوم ماکسیمیر مقابل لودوگورتس بلغارستان قرار گرفت.

یاران محرمی که مسابقه رفت پلی‌آف لیگ قهرمانان مقابل لودوگورتس را با برتری ۲ بر یک خارج از خانه به پایان رسانده بودند، نیمه اول بازی برگشت را هم با پیروزی ۳ بر یک پشت سر گذاشتند که در این مدت، حریف آنها نیز یک اخراجی داد.

در شروع نیمه دوم صادق محرمی به ترکیب دینامو زاگرب اضافه شد تا خط دفاعی این تیم را تقویت کند که در ادامه مسابقه هر دو تیم یک گل دیگر به ثمر رساندند و البته نکته قابل توجه، اخراج ۲ بازیکن دیگر از تیم لودوگورتس بلغارستان بود.

این مسابقه که ۳ اخراجی برای لودوگورتس بلغارستان داشت و هر دو تیم به‌طور مجزا ۴ کارت زرد گرفتند، در نهایت با پیروزی ۴ بر ۲ دینامو زاگرب پایان یافت تا یاران محرمی با برتری ۶ بر ۳ در مجموع دو مسابقه به مرحله نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند.

دینامو زاگرب پس از اینکه باید در روز شنبه آینده در هفته پنجم لیگ یک کرواسی به مصاف هایدوک‌اسپلیت برود، روز سه‌شنبه هفته آینده در دیدار رفت مرحله نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا مهمان بودا گلیمت نروژ خواهد بود.

صادق محرمی، ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب که در بازی اخیرشان در پلی‌آف لیگ قهرمانان نیمکت‌نشین بود، در مسابقه برگشت برابر لودوگورتس بلغارستان یک نیمه به میدان رفت و در دقیقه ۷۰ کارت زرد گرفت.

دیدگاهها