کد خبر : 1837574 | 19 مرداد 1401 ساعت 17:05 | 24.2K بازدید | 12 دیدگاه

تصمیم‌گیری تا ۲۴ ساعت آینده؛

شاید جام جهانی زودتر برگزار شود!

فیفا قصد دارد مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ را زودتر از موعد اعلام شده قبلی برگزار کند.

شاید جام جهانی زودتر برگزار شود!

به گزار ش"ورزش سه"، در حالی‌که قرار بود نخستین مسابقه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در روز دوشنبه، سی‌اُم آبان‌ماه با انجام دیدار تیم‌های ملی سنگال و هلند از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز شود و پس از آن هم تیم‌های ملی ایران و انگلستان به مصاف هم بروند و در سومین دیدار که به‌نوعی افتتاحیه این رقابت‌ها خواهد بود، قطر و اکوادور مقابل هم قرار بگیرند، این برنامه احتمالا دچار تغییر خواهد شد.

فدراسیون جهانی فوتبال تصمیم گرفته دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ بین تیم‌های ملی قطر و اکوادور را یک روز زودتر از موعد اعلام شده قبلی، در روز یک‌شنبه، بیست و نهم آبان‌ماه برگزار کند تا کشور میزبان، به جای مسابقه سوم، نخستین بازی جام را انجام بدهد و افتتاحیه نیز به شکل بهتری انجام شود.

استادیوم تازه تاسیس و زیبای البیت، میزبان بازی افتتاحیه جام جهانی بین قطر و اکوادور خواهد بود

جلسه شورای فیفا فردا پنج‌شنبه برگزار خواهد شد که در جریان این نشست، درباره شروع زودتر از موعد جام جهانی ۲۰۲۲ با انجام دیدار تیم‌های ملی قطر و اکوادور در ورزشگاه البیت تصمیم‌گیری می‌شود.

بنابر این، در صورتی‌که مسابقه افتتاحیه جام جهانی بین قطر و اکوادور در روز بیست و نهم آبان‌ماه برگزار شود، تیم‌های ملی ایران و انگلستان به جای دومین مسابقه، سومین بازی این رقابت‌ها را در روز سی‌اُم آبان‌ماه برابر یکدیگر انجام می‌دهند و بعید است زمان برگزاری این دیدار تغییر کند.

مهمانان ویژه مسابقه قطر و اکوادور امکان حضور در این اتاق ویژه را خواهند داشت تا در یک شرایط جدید و خاص بازی فوتبال را تماشا کنند

دیدگاهها