کد خبر : 1837583 | 19 مرداد 1401 ساعت 17:58 | 39.4K بازدید | 22 دیدگاه

گرشاسبی: نکونام بابت آن پست، آیاندا را گوشمالی داد

بندی در قرارداد پاتوسی بود که خودش هم خبر نداشت

مدیرعامل فولاد می‌گوید که آنها در سکوت نقل و انتقالات را پیش بردند چرا که سایر تیم‌ها مانع از جذب نفرات مورد نظر آنها می‌شدند.

بندی در قرارداد پاتوسی بود که خودش هم خبر نداشت

به گزارش "ورزش سه"، ظهر امروز نشستی با حضور حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل و جواد نکونام سرمربی فولاد در محل ساختمان باشگاه فولاد برگزار شد که پاسخگوی سوالات مختلف بودند.

گرشاسبی در ابتدای صحبت‌هایش نکات جالبی را درباره فعالیت فولاد در بازار نقل و انتقالات بیان کرد. او گفت: در بحث نقل و انتقالات و بازیکن گیری، من از شما خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم به دلیل اینکه ما در سکوت حرکت کردیم و وقتی کار تمام شد اعلام کردیم. اگر بازیکن مورد نظر ما لو می‌رفت، سایر رقبا برای به‌خدمت‌گیری او اقدام می‌کردند و جذب او سخت می‌شد.

او ادامه داد: به‌عنوان نمونه، پاتوسی پست خداحافظی گذاشت و رفت و تمام شد. ولی ما لو ندادیم که امضایی از او گرفتیم و شاید خودش هم نمی‌دانست. با کمک جواد نکونام قبلا حرکتی زدیم. خیلی از تیم‌ها به دنبالش و روی مخش بودند، با قیمت‌های خیلی بیشتر؛ و او هم تحریک شده بود که برود.

وی گفت: حتی وقتی گفتیم باید بیایی و حضوری صحبت کنیم پست خداحافظی گذاشت ولی الان در جمع ما حضور دارد. بالاخره جواد نکونام با روش‌های خودش گوشمالی کوچکی به او داد چون این حرکت و این پست خداحافظی نباید انجام می‌شد.

گرشاسبی تصریح کرد: اگر می‌گفتیم پاتوسی قرارداد دارد آنها با وکیلش صحبت می‌کردند و پاتک می‌زدند و می‌توانست برود ولی با همان حرکت او را آوردیم؛ امضای اصلی را گرفتیم و کار تمام شد.

دیدگاهها