کد خبر : 1837601 | 19 مرداد 1401 ساعت 20:00 | 34.9K بازدید | 25 دیدگاه

امیدوارم فصل خوبی کنار ساپینتو و آجورلو داشته باشیم

رضاوند: از نکونام و مدیریت فولاد تشکر می‌کنم

هافبک استقلال درباره منتفی شدن حضورش در فولاد خوزستان توضیحاتی را ارائه کرد.

رضاوند: از نکونام و مدیریت فولاد تشکر می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، آرش رضاوند که اخبار زیادی درباره جدایی‌اش از استقلال و پیوستن او به فولاد خوزستان مطرح بود، امروز قرارداد خود را با استقلال یک فصل دیگر هم تمدید کرد تا شایعات درباره او از بین برود.

رضاوند بعد از تمدید قرارداد خود با استقلال گفت:‌«خیلی خوشحالم دوباره در باشگاه بزرگ استقلال هستم. از مردم خوزستان، باشگاه فولاد و کادر مدیریتی، مربیگری و جواد نکونام تشکر می‌کنم. در این 4-3 ماه واقعا برای من زحمت کشیدند اما طبیعتا استقلال خانه من است و خوشحالم دوباره توانستم به خانه خودم برگردم.»

او ادامه داد: «جا دارد از مصطفی آجورلو و سرمربی عزیزمان تشکر کنم که به من اعتماد کرد تا دوباره در اختیار باشگاه استقلال باشم. در این 4-3 هفته که بودم، واقعا تمرینات‌مان خیلی خوب بود. اردوی خیلی خوبی در ترکیه داشتیم. امیدوارم فصل خوبی را در کنار هم داشته باشیم.»

رضاوند در پایان افزود: «همیشه اولویتم تیم بوده، هدف فردی نداشتم. تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را برای تیم داشته باشم. امیدوارم با حمایت هواداران این اتفاق بیفتد. حامی و یار دوازدهم تیم باشند تا امسال هم مثل سال گذشته برایشان شادی آور باشیم.»

دیدگاهها