کد خبر : 1837738 | 20 مرداد 1401 ساعت 17:24 | 61.4K بازدید | 14 دیدگاه

دلخوری ستاره هلندی؛

بارسلونا خجالت نکشید چنین پیشنهادی به من داد؟

فرانکی دی یونگ، ستاره هلندی بارسلونا نه پیشنهاد کاهش دستمزد را قبول می‌کند و نه حاضر به جدایی از این تیم و انتقال به لیگ برتر است.

بارسلونا خجالت نکشید چنین پیشنهادی به من داد؟

به گزارش "ورزش سه"، آینده فرانکی دی یونگ هافبک هلندی و 25 ساله بارسلونا تبدیل به مشکل بزرگی برای مدیران این باشگاه شده و نام تیم فصل بعد این بازیکن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. دو باشگاه چلسی و منچستریونایتد در هفته‌های اخیر به‌صورت جدی برای خرید فرانکی دی یونگ اقدام کرده و هر دو حتی حاضر به پرداخت دستمزد 22 میلیون یورویی او نیز شده‌اند، اما خود دی یونگ تمایلی به جدایی ندارد. در صورت قبول پیشنهاد کاهش دستمزد، بلوگرانا علاقه زیادی به حفظ این بازیکن برای فصل بعد دارد، اما همین درخواست باعث دلخوری دی یونگ شده و به نظر می‌رسد او را به ماندن در این باشگاه مصمم‌تر کرده است.

اطرافیان فرانکی دی یونگ حتی از مذاکره در مورد کاهش دستمزد خودداری می‌کنند، زیرا معتقدند این بازیکن در گذشته با به تعویق انداختن دریافت دستمزد خود، به اندازه کافی به باشگاه کمک کرده است. آنها نمی‌توانند متوجه شوند که چگونه این باشگاه در حالی‌که بیش از 150 میلیون یورو برای خریدهای جدید خرج کرده، توانسته از این ستاره هلندی بخواهد دستمزد کمتری در سال‌های آتی دریافت کند.

در حقیقت رویای خوان لاپورتا این است که دی یونگ پیشنهاد کاهش حقوق را بپذیرد تا او بتواند همزمان برناردو سیلوا را به‌خدمت بگیرد و این ستاره جوان نیز در بارسلونا بماند. اما بعید است چنین اتفاقی رخ دهد و احتمالا باشگاه اسپانیایی فصل بعد فقط یکی از این دو بازیکن را در اختیار خواهد داشت.

دیدگاهها