کد خبر : 1837970 | 21 مرداد 1401 ساعت 23:49 | 5.5K بازدید | 4 دیدگاه

تمام توانم را برای موفقیت پیکان می گذارم

فلاح: کاپیتانی با سن کم دشوار است

مدافع تیم فوتبال پیکان می گوید کاپیتان شدن برای یک بازیکن متولد 80 کار دشواری است اما برای او این مسائل مهم نیست.

فلاح: کاپیتانی با سن کم دشوار است

به گزارش "ورزش سه"، سامان فلاح بعد از پیروزی پیکان مقابل ملوان انزلی در هفته نخست لیگ برتر بیان کرد: بازی خوبی انجام دادیم و فکر می کنم مستحق برد بودیم. خداراشکر که به این نتیجه خوب رسیدیم.

او که متولد 80 است، درباره اینکه اولین دهه هشتادی است که بازوبند کاپیتانی یک تیم را بر دست بسته تاکید کرد: کاپیتانی شرایط خیلی سختی است برای بازیکنی که سن کمی دارد. مهم کاپیتانی من نبود، مهم نتیجه‌ تیم بود که خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر می‌کنم که تیم ما توانست در اولین بازی نتیجه خوبی بگیرد. انشاالله همین روند ادامه پیدا کند.

فلاح درباره پیشنهادهایی که از تیم های دیگر داشت و در نهایت در پیکان ماند، گفت: صحبت زیاد بود ولی چون با باشگاه پیکان قرارداد داشتم تصمیم با مدیریت و کادر فنی بود، الان هم خوشحال هستم و تمام توانم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای پیکان می‌گذارم تا بتوانیم نتیجه خوبی بهتر از سال گذشته بگیریم. پیشنهاد‌های زیادی از تیم‌های مختلف داشتم ولی فعلا در پیکان هستم و انشاالله نتایج خیلی خوبی کسب کنیم.

وی افزود: همه چیز دست باشگاه بود و خوشحالم امسال هم اینجا هستم و همه توانم را برای پیکان می‌گذارم تا نتیجه بهتری نسبت به فصل قبل کسب کنیم.

دیدگاهها