کد خبر : 1837971 | 21 مرداد 1401 ساعت 23:54 | 140K بازدید | 77 دیدگاه

داد، فریاد، درد و دل با ستاره سپاهان

ساپینتو دم گوش رامین؛ این چه وضع داوری است!

قاب‌های از رامین رضاییان و ریکاردو ساپینتو در پایان مسابقه این دو را ظاهرا در حال بگو مگو نشان می‌دهد.

ساپینتو دم گوش رامین؛ این چه وضع داوری است!

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره رقابت‌های لیگ برتر در دوره بیست و دوم شروع و مصاف حساس استقلال و سپاهان هم برگزار شد؛ دیداری که بدون حضور هواداران برگزار شد و سپاهانی‎‌ها که فصل گذشته دو باخت تلخ را مقابل آبی‌های پایتخت تجربه کردند، در اولین دیدار فصل انتقام سختی از این تیم گرفتند و با دو گل از یاسین سلمانی و رامین رضاییان به رکورد شکست ناپذیری 228 روزه آنها در لیگ برتر خاتمه دادند.
اما یکی از نکات جالب توجه این مسابقه پس از سوت پایان بازی توسط بیژن حیدری ثبت شد؛ جایی که ریکاردو ساپینتو سرمربی برون‌گرای استقلالی‌ها که در هنگام بازی هم قاب‌های خاصی از او توسط امیرحسین خیرخواه عکاس ورزش سه به ثبت رسیده است، با رامین رضاییان به تصویر کشیده شده ، درحالیکه مشغول درددل با اوست. اتفاقی که بعد از حضور او در میانه میدان و صحبت با بیژن حیدری رخ داد.


البته پیگیری‎‌های خبرنگار "ورزش‌سه" روشن ساخت که درگیری‌ای میان رضاییان و ساپینتو نبوده و در واقع سرمربی پرتغالی استقلال که از باخت تیمش به شدت ناراحت بود، در این قاب‌ها در حال اعتراض به تصمیمات داور مسابقه است که به ویژه در دقایق پایانی مسابقه می‌توانست یک پنالتی به سود استقلال اعلام کند. رامین رضاییان هم که روز بسیار خوبی را در اولین بازی رسمی با سپاهان پشت سر گذاشت در این صحنه تلاش می‌کند ساپینتو را آرام کند و همانطور که در تصاویر مشخص است تاحدودی توانسته در این ماموریت موفق باشد و ساپینتو با چهره‌ای آرام‌تر در حال رسیدن به ورودی رختکن دیده می‌شود.

دیدگاهها