کد خبر : 1838027 | 22 مرداد 1401 ساعت 11:44 | 14.5K بازدید | 4 دیدگاه

قهرمانی ایران با درخشش کاپیتان فولادی (عکس)

کاپیتان اهوازی تیم ملی فوتبال جوانان ایران به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت بین‌المللی کافا معرفی شد.

قهرمانی ایران با درخشش کاپیتان فولادی (عکس)

به گزارش "ورزش سه" تورنمنت بین‌المللی کافا 2022 به میزبانی کشور تاجیکستان با حضور پنج تیم برگزار شد و تیم ملی فوتبال جوانان ایران با هشت امتیاز مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد.

محمدامین حزباوی تنها بازیکن از باشگاه فولاد خوزستان در ترکیب تیم ملی جوانان، نمایش درخشانی در این مسابقات داشت. حزباوی گل اول مسابقه نهایی را با ضربه سر دیدنی وارد دروازه تاجیکستان کرد تا راه برای زدن گل‌های بعدی ایران هموار شود.

این مدافع وسط اهوازی علاوه بر رهبری خط دفاعی تیم ایران، در کارهای هجومی نیز موفق ظاهر شد و در مجموع با زدن سه گل و ارسال دو پاس گل عنوان ارزشمدترین بازیکن تورنمنت کافا (MVP) را به خود اختصاص داد و نشان ویژه بهترین بازیکن جام را از مسئولین برگزاری مسابقات دریافت کرد.

حزباوی 19 ساله فصل گذشته با تشخیص جواد نکونام به ترکیب تیم بزرگسالان فولاد خوزستان راه یافت و در پنج مسابقه رسمی فولاد به میدان رفت. نکونام در کنفرانس خبری هفته قبل از این مدافع جوان بومی به عنوان یکی از فوتبالیست‌های مستعد و آینده‌دار نام برد و احتمالا او امسال هم برای استفاده از حزباوی در ترکیب فولاد برنامه خواهد داشت.

دیدگاهها