کد خبر : 1838186 | 23 مرداد 1401 ساعت 01:15 | 5.7K بازدید | 6 دیدگاه

لچه 1-2 اینتر؛ سه امتیاز در دقیقه 5+90

اینتر در اولین هفته از فصل جدید سری آ موفق شد با گل ثانیه‌های پایانی دنزل دامفرایس 2-1 در خانه لچه به پیروزی برسد.

لچه 1-2 اینتر؛ سه امتیاز در دقیقه 5+90

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار دو تیم تا آخرین ثانیه‌ها به تساوی رضایت داده بودند تا اینکه ستاره هلندی اینتر سه امتیاز را برای این تیم به ارمغان آورد.

اینتر بازی را هجومی آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی ارسال بلند دومینیکو دی مارکو از سمت چپ بود که توپ درون محوطه جریمه به متئو دارمیان رسید و پاس او به دهانه دروازه را روملو لوکاکو با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و علی‌رغم حملاتی که دو تیم انجام می‌دادند، موقعیت خاصی روی دروازه‌ها به وجود نیامد.
بازی به همین ترتیب ادامه پیدا کرد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به سود اینتر به پایان رسید.
در نیمه دوم تیم میزبان شروع بهتری داشت و خیلی زود به گل تساوی دست پیدا کرد. روی حرکت خوب فدریکو دی فرانچسکو و پاس او به داخل محوطه جریمه بود که آسان سیزی در دقیقه 48 کار را به تساوی کشید.
حملات لچه ادامه داشت و در دقیقه 53، روی یک ضربه کرنر، استفتزا می‌توانست با یک شوت تماشایی، تیم میزبان را پیش بیندازد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه 61 چیزی نمانده بود که اینتر گل دوم را دریافت کند اما واکنش عالی سمیر هاندانوویچ روی ضربه بیستروویچ، دروازه نرآتزوری را نجات داد.
در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 70، همه چیز برای گلزنی اینتر آماده بود ولی ضربه تماشایی دنزل دامفرایس به تیر دروازه لچه برخورد کرد.

 هرچه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم، حملات اینتر شدت می‌گرفت و در دقیقه 79، لوکاکو توانست روی یک توپ برگشتی دروازه حریف را باز کند اما داور به دلیل خطای رخ داده این گل را نپذیرفت.
5 دقیقه بعد بار دیگر لوکاکو صاحب موقعیت شد اما این بار واکنش خوب فالکونه، دروازه‌بان لچه، این فرصت را از او گرفت.
در دقایق پایانی کمی از تب و تاب بازی کاسته شد اما اینتری‌ها به تلاش‌شان برای رسیدن به گل ادامه دادند تا اینکه سرانجام در پنجمین دقیقه از وقت‌های تلف شده به گل رسیدند. روی ضربه کرنر بارلا بود که توپ با ضربه سر لائوتارو مارتینز مقابل دروازه به دامفرایس رسید و او هم با یک ضربه نه‌چندان محکم کار را تمام کرد تا اینتر در این دیدار خارج از خانه به پیروزی 2-1 برسد.

دیدگاهها