کد خبر : 1838207 | 23 مرداد 1401 ساعت 10:38 | 27.9K بازدید | 5 دیدگاه

تمرکز کافی نداشتیم؛ باید ترکیه را ٣-٠ می‌بردیم

عظیم جزیده، سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران، معتقد است که تیمش باید راحت ترکیه را شکست می‌داد.

تمرکز کافی نداشتیم؛ باید ترکیه را ٣-٠ می‌بردیم

به گزارش "ورزش سه"، با وجود این که تیم ملی ب والیبال ایران دو ست اول را مقابل ترکیه به پیروزی رسید، در سه ست بعدی شکست خورد تا تیم میزبان هم جواز صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات کشورهای اسلامی را کسب کرده باشد. همچنین ایران نیز به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد.

عظیم جزیده، سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران، بعد از شکست برابر ترکیه گفت: طبیعی است که وقتی از گروه به مرحله نیمه نهایی صعود می‌کنید کمی انگیزه‌ها در مسابقات بعدی دور مقدماتی کاهش می‌یابد. ما باید بازی را سه بر هیچ به پایان می‌رساندیم. در ست‌های ابتدایی عالی والیبال بازی کردیم اما دو بازیکن دریافت‌کننده اصلی تیم آسیب‌دیده هستند و نتوانستیم پیروز میدان باشیم.

جزیده در ادامه گفت: به تیم شماره یک ترکیه تبریک می‌گویم که امتیازات خوبی گرفت و خوب بازی کرد. ما نتوانستیم روی مسابقه متمرکز شویم و این موضوع به من بازمی‌گردد که نتوانستم بازیکنان را به لحاظ ذهنی ریکاوری کنم.

این سرمربی درباره اشتباهات داوری در این مسابقه توضیح داد: به هرحال وقتی ویدیوچلنجی وجود ندارد قطعا اشتباهات داوری وجود خواهد داشت و داور سه پوئن در بخش‌های حساس بازی به ترکیه داد.

او در خصوص مسابقه آینده تیم ملی ب برابر آذربایجان گفت: امیدوارم با آنالیز خوب تیم آذربایجان بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم و به مرحله نهایی برای کسب مقام قهرمانی راه یابیم.

دیدگاهها