کد خبر : 1838252 | 23 مرداد 1401 ساعت 13:20 | 43.1K بازدید | 13 دیدگاه

همه فدراسیون های دنیا نواقصی دارند؛

تغییر موضع میلاد عبادی‌پور بعد از مصاحبه جنجالی

میلاد عبادی پور، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران واکنش جدیدی به حواشی اخیر تیم ملی نشان داد.

تغییر موضع میلاد عبادی‌پور بعد از مصاحبه جنجالی

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران شب گذشته برای حضور در مسابقات جام واگنر ایران را به مقصد لهستان ترک کرد. طی روزهای اخیر والیبال ایران با حواشی غیر منتظره ای دست و پنجه نرم کرده و انصراف سید محمد موسوی از حضور در قهرمانی جهان دلیل اصلی آن بوده است.

میلاد عبادی پور که بعد از موسوی از برخی شرایط انتقاد کرده بود در جدیدترین مصاحبه اش با سایت فدراسیون والیبال گفت: شرایط خوب و مناسبی داریم و آماده مسابقات قهرمانی جهان هستیم؛ مسابقاتی که تیم‌ها با قدرت بیشتری در این تورنمنت حاضر می‌شوند.
آماده شدیم تا بازی‌های خوبی که در لیگ ملت‌ها داشتیم، ادامه دهیم و تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. تمام بازیکنان در تمرینات از جان و دل مایه گذاشتند چون می‌دانیم وارد چه تورنمنت سختی می‌شویم و این مسابقات بسیار متفاوت از لیگ ملت‌هاست.

کاپیتان تیم ملی والیبال در ادامه درباره بحث‌های مطرح شده در خصوص نواقص فدراسیون والیبال، گفت: همان‌طور که می‌دانید فدراسیون نواقصی داشت و البته تمام فدراسیون‌ها در کل دنیا نواقصی دارند. دلیل تاکید ما این بود که دوست داشتیم این نواقص وجود نداشته باشد تا با بهترین شرایط وارد هر تورنمت شویم. البته برای مسابقات قهرمانی جهان با مدیریت خوب دکتر داورزنی و بهروز عطایی نواقص بسیار کم تر شده است و تیم به گونه‌ای پشتیبانی شده که با بهترین شرایط عازم مسابقات قهرمانی کشور می‌شود.

عبادی پور ادامه داد: این تیم می‌تواند یکی از بهترین اتفاقات برای والیبال ایران باشد. ورزش برد و باخت دارد و در زمین مسابقه ممکن است خیلی چیزها اتفاق نیافتد اما همین که آقای داورزنی تصمیم می‌گیرد که این نواقص فدراسیون را برطرف کند امتیاز بزرگی برای والیبال ایران است و می‌تواند برای آینده والیبال ایران هم اتفاق خوبی بسازد تا در آینده شاهد تیمی پرقدرت از کشورمان باشیم.

عبادی‌پور با تاکید بر این که مردم ایران هیچ‌گاه تیم ملی ایران را تنها نگذاشته‌اند، گفت: مردم در روزهای سخت و روزهای خوش همراه ما بودند. با خنده‌های ما خندیدند و با اشک‌های ما اشک ریختند. دمشان گرم. امیدوارم مثل روزهای گذشته در این تورنمنت هم دعای خیرشان پشت سر تیم باشد. به خاطر مردم است که می‌توانیم صد درصد توان خود را در این مسابقات بگذاریم و اگر مردم نبودند ما و والیبال هم وجود نداشتیم. همه مدیون مردم هستیم. با دعای خیر مردم عزیز ایران بهترین اتفاق برای والیبال کشورمان رقم خواهد خورد.

دیدگاهها