کد خبر : 1838253 | 23 مرداد 1401 ساعت 13:21 | 31.4K بازدید | 16 دیدگاه

جیمی ردنپ:

تن‌هاخ مقصر شکست سنگین منچستریونایتد است

جیمی ردنپ، هافبک سابق لیورپول، معتقد است که مسئولیت شکست سنگین منچستریونایتد برابر برنتفورد برعهده اریک تن‌هاخ است.

تن‌هاخ مقصر شکست سنگین منچستریونایتد است

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف برنتفورد رفت و با نتیجه 0-4 برابر این تیم شکست خورد تا بحران در این تیم ادامه داشته باشد.
بسیاری امیدوار بودند که حضور تن‌هاخ روی نیمکت یونایتد باعث شود که شرایط این تیم به شکل قابل توجهی نسبت به فصل گذشته تغییر کند اما به نظر می‌رسد که چنین اتفاقی رخ نداده است و این تیم همچنان با مشکلات گذشته دست به گریبان است. 
ردنپ به اسکای اسپورت گفت:« من فکر نمی‌کنم هرگز یونایتد را در یک نیمه به چنین شکلی دیده باشم. برنتفورد برای یونایتد بسیار قوی به نظر می‌رسد. یک نفر باید مسئولیت این شرایط و چنین شکستی را برعهده بگیرد. من نمی‌توانم چیزی که می‌بینم را باور کنم.»


این هافبک سابق لیورپول با انتقاد از انتخاب‌های تن‌هاخ و عملکرد بازیکنان اظهار داشت:« آنها پیراهن یونایتد را به تن دارند اما طوری بازی می‌کنند که انگار هیچ ایده‌ای از بازی ندارند. این مربی مشخصا اشتباه کرده است و باید مسئولیت این شکست را بپذیرد. کریستین اریکسن نمی‌تواند در پست هافبک دفاعی بازی کند و لیساندرو مارتینز هم برای این تیم به اندازه کافی قوی نیست.»
یونایتد در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نیز برابر برایتون شکست خورده بود و حالا با دریافت چهار گل در بازی برابر برنتفورد، پس از هفته دوم این رقابت‌ها در قعر جدول لیگ برتر جای گرفته است.

دیدگاهها