کد خبر : 1838261 | 23 مرداد 1401 ساعت 13:55 | 8.7K بازدید | 3 دیدگاه

شوک به داوری؛ ناظمی جام ملت‌ها را از دست می‌دهد!؟

بدون شک گلاره ناظمی یکی از پُرافتخارترین داوران ایران در عرصه بین المللی است که در آخرین ابلاغ توسط AFC برای قضاوت در مرحله نهایی جام ملت‌های فوتسال مردان آسیا دعوت شده است.

شوک به داوری؛ ناظمی جام ملت‌ها را از دست می‌دهد!؟

به گزارش “ورزش سه”، چندی پیش خبر دعوت AFC از داوران ایرانی برای قضاوت در مرحله نهایی جام ملت‌های فوتسال مردان آسیا رسانه‌ای شد.

گلاره ناظمی، زری فتحی و ابراهیم محرابی افشار ۳ داور بین المللی فوتسال برای قضاوت در مرحله نهایی این مسابقات از سوی AFC ابلاغیه دریافت کردند تا بار دیگر شاهد قضاوت داوران زن ایرانی در مسابقات برون مرزی برای مردان باشیم.

اما درست چند روز پس از این خبر، گلاره ناظمی داور پُرافتخار ایرانی که مسئول برگزاری لیگ برتر فوتبال زنان ایران نیز هست در تمرین دچار آسیب شد تا حضور او در مسابقات آسیایی در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

ناظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار “ورزش سه” ضمن تأئید این خبر در خصوص وضعیت عمومی خود گفت: بعد از پیچ خوردن پایم در تمرین، نازک نی پای راستم دچار ترک شد و با تجویز دکتر باید حدود ۴ هفته پای راستم در گچ بماند، بعد از آن دوران فیزیوتراپی را خواهم گذراند و امیدوارم که مسابقات جام ملت‌های مردان آسیا را از دست ندهم.

گفتنی است مرحله نهایی جام ملت‌های مردان آسیا به میزبانی کشور کویت و با حضور ایران از ۲۵ مهرماه آغاز خواهد شد.

دیدگاهها