کد خبر : 1838316 | 23 مرداد 1401 ساعت 18:58 | 74.7K بازدید | 40 دیدگاه

قطعا کریم بنزما؛

لیونل مسی برنده جایزه توپ طلا را مشخص کرد

لیونل مسی، ستاره باتجربه پاری‌سن ژرمن، معتقد است توپ طلای امسال قطعا به کریم بنزما خواهد رسید.

لیونل مسی برنده جایزه توپ طلا را مشخص کرد

به گزارش "ورزش سه"، شاید چند سال قبل کمتر کسی پیش بینی می‌کرد که روزی کریم بنزما از ستاره‌های بزرگی مثل لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پیشی بگیرد، اما این مهاجم فرانسوی و 34 ساله در فصل گذشته عملکرد فوق العاده‌ای داشت و توانست رهبر رئال مادرید در راه فتح لیگ قهرمانان اروپا لقب بگیرد. کریم بنزما در تمامی مسابقات فصل، 44 گل و 15 پاس گل در 46 بازی به ثبت رساند و بی تردید بهترین بازیکن اروپا بود. 

اخیرا لیست 30 نفره فهرست توپ طلا اعلام شده و بعد از 15 سال، اثری از لیونل مسی در این لیست دیده نمی‌شود. حالا فوق ستاره آرژانتینی مدعی شد امسال تردیدی در مورد برنده توپ طلا وجود ندارد و این عنوان قطعا به کریم بنزما تعلق خواهد گرفت.

لیونل مسی گفت: "فکر می‌کنم امسال هیچ شک و تردیدی در مورد برنده جایزه توپ طلا وجود ندارد و واضح است که کریم بنزما فصلی فوق العاده و درخشان را سپری کرد. این بازیکن فصل گذشته را با کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا مزین کرد و از مرحله یک‌هشتم به بعد در هر مسابقه‌ای برای رئال مادرید نقشی اساسی در زمین ایفا کرد. پس فکر نمی‌کنم امسال تردیدی در مورد برنده جایزه توپ طلا وجود داشته باشد."

دیدگاهها