کد خبر : 1838326 | 23 مرداد 1401 ساعت 20:03 | 50K بازدید | 10 دیدگاه

قطعی؛ مهاجم بارسلونا با یوونتوس توافق کرد

ممفیس دیپای پس از توافق با بارسلونا بر سر فسخ قرارداد، در آستانه انتقال به باشگاه یوونتوس قرار گرفته است.

قطعی؛ مهاجم بارسلونا با یوونتوس توافق کرد

به گزارش "ورزش سه"، ممفیس دیپای، مهاجم 28 ساله و هلندی، سال گذشته پس از جدایی از المپیک لیون با انتقالی آزاد به بارسلونا پیوست. اما دوران حضور این بازیکن در نوکمپ چندان موفقیت آمیز نبود و حالا ممفیس دیپای در راستای تلاش باشگاه برای حل مشکلات مالی، از بارسلونا جدا می‌شود. شرایط بغرنج باشگاه اسپانیایی آنها را مجبور به فروش چند بازیکن کرده و ممفیس دیپای قصد دارد یک ماجراجویی جدید را در لیگ ایتالیا و باشگاه یوونتوس امتحان کند.

نشریه موندو دپورتیوو امروز در گزارشی مدعی شد این ستاره هلندی با فسخ قرارداد با بارسلونا موافقت کرده و بدین‌ترتیب با انتقالی آزاد راهی تورین خواهد شد. ممفیس دیپای برای ثبت قراردادی دو ساله با یوونتوس با دستمزد حدود 5 میلیون یورو خالص در هر فصل به اضافه دو میلیون یورو پاداش، با مدیران باشگاه ایتالیایی به توافق دست یافته است.

جزئیات این توافق در حال نهایی شدن است و به نظر می‌رسد ممفیس دیپای هفته آینده کاتالونیا را به مقصد تورین ترک کرده و آماده پیوستن به تیم تحت هدایت آلگری شود. این ستاره تکنیکی در طول یک سال حضورش در بارسلونا، در 36 بازی در تمامی رقابت‌ها 13 گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. اما بعد از جدایی رونالد کومان و ورود ژاوی به رختکن بارسلونا بود که دیگر اوضاع چندان بر وفق مراد ممفیس دیپای پیش نرفت و حالا او فاصله‌ای تا پوشیدن لباس یوونتوس در فصل جدید ندارد.

دیدگاهها