کد خبر : 1838355 | 23 مرداد 1401 ساعت 23:16 | 11.4K بازدید | 6 دیدگاه

نجات اسپرز در شب تاریخی هری کین (عکس)

هری کین، ستاره گلزن تاتنهام با گلزنی در بازی امشب برابر چلسی صاحب رکورد ویژه‌ای شده است.

نجات اسپرز در شب تاریخی هری کین (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که چلسی نمایش بهتری ارائه داد و به نظر می‌رسید فاصله‌ای تا کسب پیروزی برابر تاتنهام ندارد، دروازه این تیم در دقیقه 95 باز شد. روی ارسال کرنر از سوی ایوان پریشیچ از سمت راست، هری کین در محوطه جریمه به پرواز درآمده و با یک ضربه سر تماشایی و دقیق، اسپرز را از شکست در این دیدار حیثیتی نجات داد.

با احتساب دربی امروز، هری کین 184 گل در لیگ برتر با لباس تاتنهام در سال‌های اخیر به ثمر رسانده است. این کارنامه، بیشترین گلزنی از سوی یک بازیکن برای یک باشگاه در تاریخ لیگ برتر محسوب می‌شود و البته سرخیو آگوئرو نیز 184 گل برای منچسترسیتی به ثمر رسانده و بی تردید هری کین به‌زودی این جایگاه را به تنهایی به خود اختصاص خواهد داد.

همچین تنها تیری آنری با 43 گل در دربی‌های لیگ برتری بین تیم‌های لندنی، بیشتر از هری کین با 42 گل، موفق به گلزنی شده و ستاره اسپرز احتمالا این رکورد را نیز به‌زودی از آن خود خواهد کرد. هر سال اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی هری کین از تاتنهام مطرح می‌شود، اما این مهاجم باتجربه این فصل نیز در این باشگاه باقی ماند و خیلی زود یک بار دیگر ارزش‌های خود را به اثبات رساند.

دیدگاهها