کد خبر : 1838358 | 23 مرداد 1401 ساعت 23:44 | 85.3K بازدید | 40 دیدگاه

رفتار جوانمردانه باشگاه ملوان پیش از بازی با استقلال

زمانی که در رسانه‌ها اعلام شد محمد حسین مردامند در دو هفته ابتدایی قادر به همراهی تیم استقلال نیست؛ برخی اینطور گفتند که باشگاه ملوان عمدا مجوز این بازیکن را بعد از هفته دوم صادر می‌کند!

رفتار جوانمردانه باشگاه ملوان پیش از بازی با استقلال

به گزارش "ورزش سه"، قضاوت‌ها هم بر این مدار بود که ملوان در هفته دوم با استقلال بازی دارد و تلاش می‌کند بعد از این بازی مجوز بازی محمد حسین مرادمند را برای حضور در ترکیب تیم آبی صادر کند! در حالی‌که اکنون مشخص شد این پیش بینی تنها یک قضاوت بدبینانه نسبت به باشگاه ملوان بود و این باشگاه یک بار دیگر نشان داد رفتار جوانمردانه را در خارج از زمین رعایت می‌کند. البته در باشگاهی که بهمن صالح نیا، رئیس افتخاری است و پژمان نوری مدیریت آنرا برعهده دارد؛ انتظاری غیر از این نمی‌رود و از همه مهمتر که مازیار زارع سرمربی تیم در روزهای سخت در لیگ یک و حتی در فصل منتهی به صعود تیم به لیگ برتر، نشان داد تنها اهل رقابت در زمین فوتبال است و نه خارج از زمین.

نیروی دریایی که صاحب تیم ملوان است با صدور کارت پایان خدمت محمد حسین مرادمند پیش از بازی استقلال نشان داد این پیش بینی در مورد این ارگان و هم‌چنین باشگاه ملوان دور از واقعیت است و حالا در صورت صلاح‌دید ساپینتو، محمد حسین مردامند می‌تواند در هفته دوم بازی‌ها در بازی با ملوان از ابتدا به میدان بیاید.

ملوان یکی از تیم‌های دوست داشتی تاریخ فوتبال ایران به حساب می‌آید؛ تیمی که بازگشتش به لیگ برتر موجب خوشحالی اهالی فوتبال در استان گیلان و البته در کشور شده است. تیمی که در ادامه مسیر هم می‌تواند معرف ستاره‌های جوان به فوتبال کشور باشد.

دیدگاهها