کد خبر : 1838360 | 24 مرداد 1401 ساعت 00:21 | 25.6K بازدید | 9 دیدگاه

ژاوی به بارسا: یا ممفیس یا اوبا، فروش هر دو ممنوع

ژاوی، سرمربی بارسلونا به‌خاطر از دست دادن احتمالی دو مهاجمش ممفیس دیپای و اوبامیانگ نگران است و به باشگاه اطلاع داده تنها حاضر است با جدایی یکی از آنها موافقت کند.

ژاوی به بارسا: یا ممفیس یا اوبا، فروش هر دو ممنوع

به گزارش "ورزش سه"، شرایط اقتصادی بارسلونا به گونه‌ای است که باشگاه برای رسمی کردن قراردادهای چند خرید جدید خود، در وهله اول ژول کنده که قراردادش را امضا کرده ولی هنوز ثبت نشده است و سپس مارکوس آلونسو و برناردو سیلوا که به‌زودی راهی بارسا خواهند شد؛ به فروش دست‌کم یک بازیکن نیاز دارد.

درحالی‌که انتقال ممفیس دیپای به یوونتوس تقریبا قطعی به نظر می‌رسد، شایعات اخیر درباره پیوستن پیر امریک اوبامیانگ به چلسی، سرمربی بارسلونا را نگران کرده است. ژاوی نگران از دست دادن همزمان دو مهاجم است و ترجیح می‌دهد باشگاه به جای واگذاری همزمان این دو، هافبکی مثل فرانکی دی‌یونگ را به فروش برساند.

ژاوی می‌داند در فصل جاری با در اختیار داشتن بازیکنانی مثل بوسکتس، پدری، گاوی، کسیه، پیانیچ و احتمالا برناردو سیلوا در خط میانی، می‌تواند با خیال راحت یک هافبک را کنار بگذارد. اما دی‌یونگ شخصا تمایلی به جدایی ندارد و تا این لحظه مانع از تلاش‌های بارسا برای واگذاری او شده است. با اینکه دو باشگاه انگلیسی منچستریونایتد و چلسی خواهان ستاره هلندی بوده‌اند اما او همچنان در نوکمپ حضور دارد.

به همین دلیل است که بارسا سعی کرد به دنبال فروش ستاره‌هایی دیگر باشد. تا این لحظه انتقالی که عملا قطعی به نظر می‌رسد فروش ممفیس دیپای به یوونتوس است. روزنامه اسپرت می‌گوید ژاوی بعد از تساوی بدون گل بارسا در بازی هفته اول فصل به این نتیجه رسیده که در خط حمله هر چه گزینه‌های بیشتری در اختیار داشته باشد برای تیمش بهتر است. او به مدیران بارسا اطلاع داده که با جدایی همزمان ممفیس و اوبامیانگ موافقت نخواهد کرد. 

دیدگاهها