کد خبر : 1838422 | 24 مرداد 1401 ساعت 13:40 | 4.6K بازدید | 2 دیدگاه

از گشت گذار در شهر تا تست مثبت و ناکامی مدالی؛

انتقاد شدید سرپرست کاروان از فدراسیون دوومیدانی

سرپرست کاروان ایران در بازی های کشورهای اسلامی به اتفاقاتی که برای دوومیدانی کاران در قونیه رخ داد، واکنش نشان داده است.

انتقاد شدید سرپرست کاروان از فدراسیون دوومیدانی

به گزارش "ورزش سه"، اصغر رحیمی، سرپرست کاروان ایران بعد از پایان کار دوومیدانی کاران در بازی های کشورهای اسلامی در خصوص اتفاقاتی که برای کاروان دوومیدانی ایران رخ داده، توضیحاتی را ارائه کرد.
در بیانیه ای که منتشر شده، آمده است: 
خداوند را شاکریم تا این لحظه نتایج درخشان کاروان ورزشی ایران باعث خوشحالی مردم شده است.انشاله پس از بازگشت نتایج هر رشته را تک تک، تحلیل و به اطلاع مردم شریف ایران خواهم رساند.
متاسفانه یکی از رشته های که در این دوره بسیار ضعیف عمل کرد فدراسیون دو و میدانی بود، فدراسیونی که با ایجاد سلسله مشکلات برای کاروان ورزشی ایران (قبل و حین اعزام ) باعث هدر رفتن انرژی فراوان  از مسولین ورزش کشور شد، کمیته ملی المپیک برای موفقیت فدراسیون ها همه امکانات را دراختیار  فدراسیون ها قرار داد و از هیچ کوششی دریغ نکرد.
فدراسیون دوو میدانی  به دلیل ضعف شدید مدیریتی نتوانست از این موقعیت استفاده نماید، متاسفانه  فدراسیون دوو میدانی  گروه اعزامی را به کسی سپرد که توانایی مدیریت خودش را هم نداشت و با تست کرونا مثبت وارد قونیه شد و طبیعی است که مسئولیت بنده به عنوان سرپرست کاروان در درجه اول حفظ سلامت کاروان است اینکه آدمها باید رعایت سلامتی دیگران را بکنند به شعور خودشان بر می گردد.

امروز فدراسیون دوو میدانی با فرار رو به جلو سعی در فرافکنی و تشویش اذعان عمومی دارد، خواهشمند است فدراسیون دوو میدانی پاسخگوی برخی موارد باشد:
1-علت حضور 6 مربی خارج از لیست در قونیه چه بوده است؟
2-هزینه های انجام شده توسط کدام نهاد پرداخت شده است؟
3- محل اسکان این افراد کجا بوده است؟
  4  -ورزشکاران رها شده در شهر و خارج از دهکده توسط فدراسیون، کجا بوده اند؟
5- چرا با وجود 16 ورزشکارتنها دو مدال دریافت شد؟
6-چرادر ماده 4×100 شرکت نکرده اند؟
7- چطور دبیر فدراسیون با تست مثبت علیرغم تذکر سرپرست کاروان بدون هماهنگی وارد قونیه شد؟
8- با توجه به باطل شدن بلیط خریداری شده توسط کمیته ملی المپیک، دبیر فدراسیون با هزینه کدام ارگان بلیط جدید خرید و برای گشت و گذار خود را به قونیه رسانید.؟ 
9-چطوربرخی فدراسیون ها از جمله کشتی، تکواندو و.... با حمایت همین کمیته المپیک توانستند 90 % تعداد ورزشکاران خود، مدال کسب کنند.
10- قولهایی که مسولین فدراسیون دو و میدانی قبل از اعزام  برای کسب مدال  داده اند چه شد  ؟
در نهایت از مسولین ورزش می خواهم بصورت  جدی به مسأله دو و میدانی  ورود نمایند .سوال اینجاست که دو ومیدانی صاحب مدال المپیک چگونه به این وضعیت دچار شده است؟

دیدگاهها