کد خبر : 1838446 | 24 مرداد 1401 ساعت 16:44 | 5.5K بازدید | 3 دیدگاه

صحبت‌های گرشاسبی درخصوص نقل و انتقالات فولاد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان مدعی است که تمام تلاش‌ خود را برای نقل و انتقالات قدرتمند و موفق صورت داده‌اند.

صحبت‌های گرشاسبی درخصوص نقل و انتقالات فولاد

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تساوی هفته اول فولاد خوزستان مقابل نفت آبادان در دربی جنوب، جواد نکونام سرمربی سرخپوشان اهوازی انتقاداتی را متوجه نقل و انتقالات این باشگاه داشت و مدعی شد برخی گزینه‌های وی جذب نشدند و تلاش لازم برای انتقال قطعی آرش رضاوند نیز صورت نگرفته است.

حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در اینباره اینطور توضیح می‌دهد: آقای نکونام از باشگاه انتقادی نکردند، گفتند اسماعیلی مصدوم شده و رضاوند را نتوانستیم حفظ کنیم. بابت ناآمادگی بعضی بازیکنان از آنها گلایه کردند. اما در نشست‌های خبری و مصاحبه‌های قبلی خود هم گفتند که هر چه از باشگاه خواستم برایم فراهم کردند. در خصوص آقای رضاوند که او تحت قرارداد استقلال بود و ما تلاش کردیم، اما انتقال ممکن نشد.

وی درباره اینکه سرمربی فولاد اعلام کرده باشگاه نتوانسته آیاندا پاتوسی و موسی کولیبالی را به موقع در تمرینات حاضر کند، گفت: نقل و انتقالات بحث‌های خاص و لابی‌گری خودش را دارد. این بازیکنان قرارداد نداشتند که سر موقع در تمرینات حاضر شوند، وقتی عقد قرار صورت گرفت؛ در تمرینات حاضر شدند. ما که به زور نمی‌توانیم بازیکن بدون قرارداد را در تمرینات حاضر کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان پیرامون انتظار نکونام مبنی بر جذب 2 بازیکن جدید و آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی این تیم گفت: باید این بازیکنان معرفی شوند و شرایطشان را بررسی کنیم تا ببینیم برای جذب چه وضعیتی دارند.

گرشاسبی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه او کاندید نماینده باشگاه‌ها در هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال شد، اینطور توضیح داد:‌ از لحاظ اخلاقی تعهد دادیم در این مورد صحبتی نکنیم و ترجیح می‌دهم فعلا در این‌باره سکوت کنم.

وی پیرامون موضع باشگاه فولاد در خصوص حق پخش گفت: ما هم مانند دیگر باشگاه‌ها، وزارت ورزش و... پیگیر دریافت حق پخش هستیم و این به نفع تیم‌های ما است. تا کنون بابت پخش بازی‌های فولاد از ما هزینه‌ای گرفته نشده است.

دیدگاهها