کد خبر : 1838455 | 24 مرداد 1401 ساعت 16:26 | 5.4K بازدید | 2 دیدگاه

با آمدن خارجی‌ها و بازیکنان جدید، بهتر می‌شویم

شهدادنژاد: تا پروژکتور خاموش شد، گل خوردم!

کاپیتان مس کرمان می گوید همین که این تیم دوبار عقب افتادگی را در زمین حریف جبران کرد یعنی جای امیدواری باقی است.

شهدادنژاد: تا پروژکتور خاموش شد، گل خوردم!

به گزارش "ورزش سه"، مس کرمان در اولین بازی خود بعد از صعود به  لیگ برتر، با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل نفت مسجد سلیمان شکست خورد. آنها خیلی سریع گل‌های خورده را جبران کردند اما در نهایت بدون امتیاز راهی کرمان شدند. آرمان شهداد نژاد در این خصوص به  خبر نگار ما گفت: بازی اول بود. تیم ما هم تازه به لیگ برتر آمده و شرایط خاص خودش را داشت. به هماهنگی نرسیده بودیم. وقتی یک تیم در خانه حریف دوگل عقب می‌افتد و به بازی برمی‌گردد نشان دهنده این است که این پتانسیل را دارد تا روزهای خوبی داشته باشد‌.

وی ادامه داد: در مورد گل سوم  همه دیدند نور پروژکتور بالای جایگاه ویژه کم شد ولی داور دستور به ادامه بازی داد و ما در همان لحظه گل سوم را دریافت کردیم. دنبال بهانه نیستیم ولی طبق شنیده ها از کارشناسان داوری، گفتند اگر حتی یک دانه از نورهای پروژکتور کم شود داور باید بازی را متوقف کند ولی بازی ادامه پیدا کرد‌. در هفته آینده به شرایط بهتری خواهیم رسید.

این بازیکن با اشاره به شدت گرمای هوا در دیدار اول گفت: ما دنبال بهانه نیستیم ولی شرایط آب و هوایی خیلی سنگین بود‌، رطوبت هم بی تاثیر نبود‌‌. بازیکنان نفت عادت دارند و از  یک هفته قبل در مسجدسلیمان تمرین کردند. آن شب  یکی از گرمترین شبهای مسجدسلیمان بود‌‌.

دروازه بان مس کرمان که فصل گذشته در مجموع ۶ گل دریافت کرد و در یک بازی سه گل خورد در این باره توضیح داد: من چندین بار عنوان کردم شرایط لیگ برتر با لیگ یک خیلی متفاوت است. سطح فنی بازیکنان لیگ برتر به مراتب بالاتر است و این کار را برای گلر ها سخت می‌کند و من از این قاعده مستثنی نیستم. دریافت سه گل  برای من ناراحت کننده بود اما امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنیم.

وی در مورد اینکه با اضافه شدن بازیکنان شرایطشان بهتر خواهد شد گفت: در یکسری پست ها بازیکنان مد نظرمان را نتوانستیم بگیریم ولی در هفته های آینده این اتفاق رخ خواهد داد. چند خارجی می گیریم و در بازی بعد قاسمی نژاد و عارف رستمی به بازی می رسند و انشاالله روز به روز شرایط بهتری را تجربه می کنیم‌.

شهداد نژاد در پایان در مورد دیدار با پیکان در هفته آینده افزود: پیکان تیم  جوانی است و از نظر فنی در بازی قبلی سطح خوبی دارد و بازی سختی داریم ولی ما به دنبال این هستیم هر طور شده در خانه ۳ امتیاز را بگیریم و شرایط را در جدول بهتر کنیم.

دیدگاهها