کد خبر : 1838473 | 24 مرداد 1401 ساعت 17:22 | 58.7K بازدید | 24 دیدگاه

شکار لوکادیا در خودروی تشریفاتی پرسپولیس (اختصاصی)

یورگن لوکادیا دقایقی قبل در میان ازدحام طرفداران پرسپولیس از ساختمان باشگاه خارج شد.

شکار لوکادیا در خودروی تشریفاتی پرسپولیس (اختصاصی)

به گزارش "ورزش سه"، لوکادیا که از روز گذشته مراحل تست پزشکی خود را دنبال می‌کند، امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و پس از دیدار با مدیران این باشگاه، از ساختمان باشگاه پرسپولیس خارج شد.

خروج لوکادیا از باشگاه در حالی اتفاق افتاد که برخی از خبرنگاران میدانی حوزه پرسپولیس از حضور مهاجم جدید پرسپولیس اطلاع یافتند و خود را به خیابان شیخ بهایی رساندند تا شاید اولین اظهارات مهاجم جدید قرمزها را ثبت کنند.

در لحظه خروج مهاجم هلندی، محسن خلیلی مدیر آکادمی پرسپولیس وارد ساختمان باشگاه شد و برخورد گرمی با یورگن لوکادیا انجام داد. خلیلی که سابقه آقای گلی با پرسپولیس در لیگ برتر را دارد، لحظاتی را با او گپ زد تا لوکادیا با اسکورت حراست باشگاه پرسپولیس و همراهی امیرعلی حسینی، فاصله بینِ در باشگاه تا خودرو را طی کند.

در این فاصله هواداران پرسپولیس قصد داشتند با او عکس یادگاری بگیرند و چند نفر از آنها موفق به این کار هم شد اما تلاش خبرنگاران برای صحبت با او به جایی نرسید.

نکته جالب اینکه باشگاه پرسپولیس از خودروی تشریفاتی مدل جدید شرکت رنو برای انتقال لوکادیا از باشگاه به محل اقامتش استفاده کرد و در حالی‌که خبرنگار "ورزش سه" برای گرفتن عکسی جذاب از او وارد اتومبیل شده بود، ناگهان حراست باشگاه با برخوردی تند مانع از ثبت فریم بعدی شد تا اولین عکس ثبت شده از فوق ستاره هلندی، همین قابی باشد که او با عینک آفتابی و استایل خاص در خودروی مدل بالا نشسته و بی اعتنا به هیجان خبرنگاران و طرفداران، صفحه نمایش موبایل خود را تماشا می‌کند.

دیدگاهها