کد خبر : 1838476 | 24 مرداد 1401 ساعت 17:34 | 6.4K بازدید | 3 دیدگاه

مجرد: این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

علی اصغر مجرد سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران معتقد است که تیم جوان ما حرف های زیادی برای گفتن دارد.

مجرد: این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران روز گذشته جهت حضور در مسابقات جام واگنر به کشور لهستان رسید و امروز صبح تمرینات بدنسازی خود را پشت سر گذاشت.  همچنین شاگردان بهروز عطایی امروز عصر به انجام تمرینات توپی خواهند پرداخت تا برای این تورنمنت و پس از آن قهرمانی جهان آماده شوند.

علی‌اصغر مجرد درباره شرایط تیم ملی والیبال ایران پیش از حضور در رقابت‌های جام واگنر لهستان گفت: در تهران تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم. صبح امروز هم یک جلسه تمرین بدنسازی در کراکوف داشتیم و بعدازظهر هم یک جلسه تمرین توپی خواهیم داشت تا برای حضور در جام واگنر و مسابقات قهرمانی جهان آماده شویم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم تا هم نتایج درخوری کسب کنیم و هم دل مردم را شاد کنیم.

حدود 10 – 11 ماه از مصدومیتم می‌گذرد. سه ماه تمرین توپی داشتم و خدا را شکر شرایطم خوب است. فکر می‌کنم برای رسیدن به شرایط ایده‌آل به چند بازی تدارکاتی نیاز داشته باشم تا بتوانم بهترین عملکرد را در مسابقات قهرمانی جهان داشته باشم.

مدافع تیم ملی والیبال ایران با اشاره به مسابقات جام واگنر، گفت: این مسابقات همیشه سطح بالایی داشته و فکر می‌کنم کمک زیادی به تیم ایران کند تا بازیکنان به هماهنگی برسند و نقاط ضعف و قوت خود را بیش از پیش بشناسند. متاسفانه در مسابقات لیگ ملت‌ها نتوانستم حاضر شوم، اما همیشه از مردم خواستم که حامی تیم ملی باشند، چراکه این تیم جوان است و حرف های زیادی برای گفتن دارد. مردم دیدند که این تیم در لیگ ملت‌ها هم توانست جایگاه و قدرت خود را به همه ثابت کند. بازهم از مردم می‌خواهم که ما را دعا کنند تا بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار خواهد شد.

دیدگاهها