کد خبر : 1838684 | 25 مرداد 1401 ساعت 20:42 | 34.7K بازدید | 20 دیدگاه

عدد 58 رمز جدید میان دو رفیق صمیمی

سیاوش یزدانی شماره دانشگر را می‌پوشد (عکس)

به نظر می رسد که سیاوش یزدانی تصمیم گرفته است به مانند محمد دانشگر پیراهن شماره 58 را بر تن کند.

سیاوش یزدانی شماره دانشگر را می‌پوشد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر رابطه بسیار نزدیک و صمیمانه ای با یکدیگر دارند. این دو مدافع که سه فصل گذشته را کنار یکدیگر و در استقلال توپ زدند، جزو بازیکنانی به شمار می روند که رفاقت زیادی با هم داشته و در تمرینات و اردوها نیز همواره کنار یکدیگر دیده می شدند.

پس از اعزام یزدانی و مرادمند به خدمت سربازی، محمد دانشگر از جمله نفراتی بود که استوری های حمایتی متعددی را در دفاع از این دو هم تیمی خود منتشر کرد و حتی در زمان برگزاری جشن قهرمانی استقلال در فصل قبل، مثل یزدانی، مرادمند و دانشگر در تمام طول برگزاری مراسم با هم بودند ضمن اینکه دانشگر نخستین فردی بود که چند روز پیش معافیت سربازی یزدانی را با یک استوری به او تبریک گفت.

اما در بازار نقل و انتقالات تابستانی، دانشگر راهی سپاهان شد و حالا پس از بازگشت یزدانی و مرادمند به استقلال، این سه بازیکن دیگر در کنار هم حضور ندارند اما این مسئله نیز باعث نشده رابطه گرم بین آنها سرد شود.

دانشگر که در استقلال پیراهن شماره 70 را می پوشید، علاقه خاصی به عدد 58 دارد و با حضور در سپاهان، تصمیم گرفت این شماره را برای پوشیدن انتخاب کند. امروز تصاویری از سیاوش یزدانی در تمرین استقلال منتشر شد که نشان می دهد او نیز تصمیم گرفته به مانند رفیق صمیمی خود، شماره 58 را در استقلال بر تن کند.

دو فصل پیش و پس از جدایی چشمی از استقلال، یزدانی پیراهن شماره 4 را بر تن کرد و حتی در لیگ بیست و یکم با وجود بازگشت روزبه، این سیاوش بود که به پوشیدن پیراهن شماره 4 ادامه داد اما در رقابت های امسال لیگ برتر و از آنجایی که بازگشت یزدانی به استقلال قطعی نشده بود، روزبه یک بار دیگر شماره 4 را انتخاب کرد.

از آنجایی که در رقابت های لیگ برتر هر شماره تا پایان فصل تنها به نام یک بازیکن ثبت می شود، مدافع سرباز آبی ها قادر به پوشیدن دوباره شماره چهار نیست و به همین دلیل یزدانی تصمیم گرفت به مانند رفیق صمیمی خود یعنی دانشگر، عدد 58 را برای شماره جدید خود انتخاب کند تا این دو نفر در استقلال و سپاهان یک شماره ثابت بر تن کنند.

دیدگاهها