کد خبر : 1838696 | 25 مرداد 1401 ساعت 22:09 | 27.3K بازدید | 5 دیدگاه

ستاره برزیلی در چین گیر افتاده است

اسکار، ملی‌پوش سابق برزیلی، که قرار بود با جدایی از باشگاه شانگهای پورت اف‌سی به فلامینگو برود، نتوانست رضایت باشگاه چینی را به دست بیاورد.

ستاره برزیلی در چین گیر افتاده است

به گزارش "ورزش سه"، اسکار در ژانویه 2017 از چلسی جدا شد و به باشگاهی رفت که در آن زمان شانگهای SIPG نام داشت. باشگاه های چینی سرمایه‌گذاری هنگفتی روی فوتبال انجام داده بودند و بازیکنانی مانند هالک، رناتو آگوستو، کارلوس تبس، اسکیل لاوتزی، اکسل ویتسل و پائولینیو را به خدمت گرفتند.
پنج سال و نیم از انتقال 70 میلیون یورویی اسکار سپری شده و او که در آن زمان 25 ساله داشت، در این مدت 120 میلیون یورو دستمزد دریافت کرده است. 
اما او مدتی پیش اعلام کرده بود که با باشگاه برزیلی فلامینگو به توافق رسیده و به زودی برای این تیم به میدان خواهد رفت. او حتی عکسی با پیراهن فلامینگو منتشر کرد. 

ولی به نظر می رسد که باشگاه چینی که در ابتدا برای جدایی او چراغ سبز نشان داده بود، با این انتقال مخالفت کرد.
به همین دلیل اسکار در توئیترش نوشت:" مایلم از همه به خاطر ابراز لطف و پیام‌هایی که در ماه گذشته دریافت کردم، تشکر کنم؛ به ویژه از طرف هواداران فلامینگو. 
به خاطر ابراز علاقه باشگاه فلامینگو و هواداران تشکر می‌کنم اما ممکن نبود که در حال حاضر این انتقال انجام شود. برای باشگاه و همه دوستانی که آنجا دارم، در ادامه فصل بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. از همه متشکرم!"
زمانی که اسکار در 25 سالگی راهی لیگ چین شد، بسیاری از او انتقاد کردند اما او به تازگی در مصاحبه با گاردین اعلام کرد که نمی‌توانست پیشنهاد اغواکننده چینی‌ها را رد کند.
 

دیدگاهها