کد خبر : 1838699 | 25 مرداد 1401 ساعت 22:15 | 55.8K بازدید | 16 دیدگاه

گزارش اولین تمرین پرسپولیس با یورگن لوکادیا

اولین تمرین پرسپولیس با حضور یورگن لوکادیا برگزار شد.

گزارش اولین تمرین پرسپولیس با یورگن لوکادیا

به گزارش ورزش سه، سرخپوشان پایتخت تمرین امروز را بعد از یک روز استراحت و از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.
این تمرین، میهمانان ویژه‌ای داشت. عیسی آل‌کثیر در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و با اعضای تیم، دیدار و گفتگو کرد. کادر فنی و بازیکنان هم از شرایط مصدومیت او جویا شدند و برای این مهاجم، آرزوی بازگشت هر چه زودتر به میادین نمودند.
امروز همچنین اولین تمرین یورگن لوکادیا با تیم پرسپولیس بود که وی با حضور دو فرزند پسر خود در محل تمرین حضور یافت. یورگن لوکادیا، هم در بخشی از تمرینات گروهی حاضر بود و هم برنامه‌های اختصاصی خود را زیر نظر مربی بدنساز تیم انجام داد.
همچنین بهرنگ علوی بازیگر سینما و تلویزیون هم در این تمرین حاضر بود و خوش و بش گرمی با کادر فنی و بازیکنان داشت و به عنوان یک پرسپولیسی، از او استقبال شد.


تمرین سه‌شنبه قرمزپوشان ۸۰ دقیقه به طول انجامید. پیش از آغاز تمرین، یحیی گل‌محمدی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و مهاجم جدید هلندی را به بازیکنان معرفی کرد و بازیکنان هم حضور این بازیکن را در تیم پرسپولیس خوش آمد گفتند و برای او آرزوی موفقیت کردند.
تمرین امروز بخش‌های مختلفی داشت که شامل پاسکاری های کوتاه و ترکیبی، حفظ توپ در بخشی از زمین و فوتبال درون تیمی می‌شد.
حامد پاکدل هم در بخشی از تمرینات گروهی حاضر بود. گلرها نیز در اوایل تمرین، برنامه‌های ویژه‌ای را زیر نظر مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس انجام دادند.
بازیکنان بعد از انجام آخرین بخش تمرین امروز، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

دیدگاهها