کد خبر : 1838701 | 25 مرداد 1401 ساعت 22:38 | 26.2K بازدید | 10 دیدگاه

طرح عجیب مالک چلسی برای حفظ ستاره‌های جوان

تاد بولی، مالک باشگاه چلسی، قصد دارد با تقلید از باشگاه‌های آمریکایی، قراردادهایی طولانی مدت با ستاره‌های زیر 25 سال این باشگاه امضا کند.

طرح عجیب مالک چلسی برای حفظ ستاره‌های جوان

به گزارش "ورزش سه"، در فوتبال انگلیس معمولا باشگاه‌ها با ستاره‌های جوان قراردادهایی 5 ساله امضا می‌کنند اما براساس گزارش دیلی میل، مدیران جدید چلسی به دنبال این هستند که قراردادهایی 7 ساله با بازیکنان جوان این باشگاه امضا کنند، اقدامی که در فوتبال انگلیس بسیار غیرمعمول است. 
البته نشانه‌هایی از این سیاست جدید در همین تابستان دیده شد. چلسی مارک کوکوریای 24 ساله را با قراردادی 6 ساله به خدمت گرفت و کارنی چوکووامکا هم که از استون ویلا به چلسی پیوست، قراردادی 6 ساله امضا کرد. 

علاوه بر این، تاد بولی به دنبال این است که قراردادهای ستاره‌هایی مانند میسون مونت، ریس جیمز و آرماندو روخا را نیز برای مدت طولانی تمدید کند. انتظار می‌رفت به آنها قراردادهای جدید 6 ساله‌ای پیشنهاد شود که برای یک سال اضافی هم قابل تمدید است. 
این در حالی است که بازیکنانی مانند ریس جیمز و میسون مونت جزو ستاره‌های نسل جدید فوتبال انگلیس محسوب می شوند و باشگاه های زیادی در سراسر اروپا خواهان به خدمت گرفتن آنها هستند و مشخص نیست که حاضر به تمدید قراردادشان برای مدت طولانی باشند. 
 

دیدگاهها