کد خبر : 1838726 | 26 مرداد 1401 ساعت 09:36 | 35.8K بازدید | 14 دیدگاه

توییت عجیب ایلان ماسک: یونایتد را می‌خرم!

ایلان ماسک، میلیاردر معروف آمریکایی، توییت عجیبی را درباره منچستریونایتد منتشر کرده است.

توییت عجیب ایلان ماسک: یونایتد را می‌خرم!

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف یونایتد در آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر نیز ادامه پیدا کرده و همین باعث شده است که خشم و اعتراض هواداران این باشگاه نسبت به مالکان آمریکایی بار دیگر شعله‌ور شود. 
بسیاری از هواداران یونایتد معتقد هستند که گلیزرها با مدیریت اشتباه مقصر اصلی این شرایط هستند و چند رسانه انگلیسی نیز در روزهای گذشته از احتمال فروش سهام این باشگاه توسط این خانواده آمریکایی خبر داده بودند. 
ساعاتی قبل ایلان ماسک با انتشار توییتی در صفحه رسمی توییترش نوشت:«من در حال خریدن منچستریونایتد هم هستم. قابلی ندارد.»
این توییت با واکنش‌های بسیاری روبرو شد و بیشتر از 30 هزار نظر روی آن نوشته شد که نشان می‌داد بسیاری از هواداران یونایتد نسبت به این موضوع واکنش نشان داده‌اند. 
خریدن منچستریونایتد که یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های فوتبال دنیا به حساب می‌آید نزدیک به دو میلیارد پوند برای این میلیاردر آمریکایی هزینه خواهد داشت.
با این حال، چنین توییتی از سوی ماسک که سابقه انتشار توییت‌های عجیب زیادی را در کارنامه دارد باعث شد که بسیاری از رسانه‌های انگلیسی نیز فورا به آن واکنش نشان دهند. 
این در حالی است که او دقایقی قبل در واکنش به سوال یکی از کاربران توییتر نوشت:« این شوخی قدیمی در توییتر بوده است. من قصد خرید هیچ تیم ورزشی‌ای را ندارم.»

دیدگاهها