کد خبر : 1838865 | 26 مرداد 1401 ساعت 20:16 | 30.4K بازدید | 20 دیدگاه

کاپیتان سابق رئال در فکر خداحافظی از فوتبال

مارسلو، کاپیتان برزیلی و سابق رئال مادرید، در یک قدمی خداحافظی از دنیای فوتبال قرار دارد.

کاپیتان سابق رئال در فکر خداحافظی از فوتبال

به گزارش "ورزش سه"، مارسلو مدافع چپ و برزیلی قبل از جدایی از رئال مادرید در پایان فصل 2021-22، به‌مدت 15 سال برای باشگاه اسپانیایی بازی کرد و پس از کسب 25 عنوان قهرمانی با لباس این تیم، لقب پرافتخارترین ستاره رئال مادرید را به خود اختصاص داد. اما کهکشانی‌ها تمایلی به تمدید قرارداد با این بازیکن نشان ندادند و در نهایت مارسلو در پایان فصل گذشته و بعد از فتح لالیگا و لیگ قهرمانان، وداعی احساسی با رئال مادرید داشت.

در این مدت اخباری در مورد احتمال انتقال این مدافع باتجربه به تیم جدیدی مطرح شده، اما هنوز هیچ باشگاهی به‌صورت رسمی با مارسلو به توافق نرسیده است. خود او علاقه‌ای به رفتن به قطر یا MLS آمریکا برای مرحله بعدی دوران حرفه‌ای‌اش ندارد. همچنین پیشنهادهای رئال وایادولید، لیون، میلان یا فنرباغچه نیز مورد توجه او قرار نگرفته و توافقی حاصل نشده است. همچنین اخباری در مورد احتمال بازگشت مارسلو به زادگاهش و بازی برای فلومیننزه شنیده شد که صحت نداشت. اما نشریه مارکا امروز مدعی شد این ستاره برزیلی به فکر خداحافظی از دنیای فوتبال افتاده و ممکن است این خبر را به‌زودی و به‌صورت رسمی اعلام کند.

در حال حاضر مارسلو روی نقش خود به‌عنوان مالک باشگاه برزیلی آزوریز و تیم دسته دوم پرتغال، مافرا متمرکز شده و علاقه زیادی به تیم‌داری نشان داده است. بدین‌ترتیب اگر اتفاق خاصی در هفته‌های آتی رخ ندهد، احتمالا مارسلو به‌زودی و به‌صورت رسمی با دنیای فوتبال وداع خواهد کرد.

دیدگاهها