کد خبر : 1838877 | 26 مرداد 1401 ساعت 21:20 | 6K بازدید | 2 دیدگاه

بازی با گل‌گهر تهاجمی و رو به جلو خواهد بود

صحبت‌های محمد ربیعی درباه صد و هزار

محمد ربیعی فردا صدمین بازی خود روی نیمکت مس رفسنجان را در دربی کرمان تجربه خواهد کرد.

صحبت‌های محمد ربیعی درباه صد و هزار

به گزارش "ورزش سه"، محمد ربیعی در کنفرانس خبری پیش از بازی با گل‌گهر سیدجان در صحبت‌های ابتدایی‌اش گفت: مجددا به‌خاطر اینکه در شهر رفسنجان کنفرانس خبری است با تاخیر روز خبرنگار را خدمت شما عزیزان که اصحاب رسانه هستید؛ تبریک عرض می‌کنم و برای شما طول عمر، توفیق و سلامتی آرزو می‌کنم. به تیم گل‌گهر سیرجان خیر مقدم عرض می‌کنم و تبریک ویژه به آقای قلعه‌نویی بابت کسب بیش از هزار امتیاز در لیگ که شاید شنیدن و گفتنش آسان باشد؛ ولی هرکس نیمکت مربیگری را تجربه کرده باشد می‌داند که چقدر این دستاورد بزرگ و عظیم است. می‌دانم پشت این قضیه چیزی جز ممارست، پشتکار، توانمندی و تدبیر نبوده و باعث خوشحالی من و استان کرمان است. امیدوارم خداوند به ایشان سلامتی بدهد و افتخارات بیشتری برایشان رقم بخورد.

ربیعی ادامه داد: تجربه مسابقات این دو تیم در دوفصل گذشته نشان داده که طبعا بازی‌های خوبی از آب در می‌آید چون از لحاظ کیفیت فنی، هر دو تیم شرایط خوبی را داشتند و نوید این را می‌دهد که بازی فردا رو به جلو و تهاجمی باشد. ما بعد از اصفهان به رفسنجان آمدیم و تمرینات‌مان اینجا انجام شد‌ و خودمان را برای بازی فردا مهیا کردیم. امیدوارم هر دو تیم سلامت از زمین خارج شوند. تیم خودمان باید تمرکز و دقت بسیار کافی داشته باشد. بازی فردا جزو بازی‌هایی است که باید کمترین اشتباه در جریان بازی داشته باشیم. از هواداران‌مان می‌خواهم حضور داشته باشند و از تیم مس حمایت کنند.

او در مورد مستحکم‌تر شدن خط دفاعی‌شان در پنجره تابستانی گفت: ما سال به سال سعی می‌کنیم نقاط ضعفی را که مدنظرمان است ترمیم کنیم. من به‌عنوان مربی یا باید تولید کنم یا بازیکن جذب کنم. یک بخشی را به‌عنوان تولید پیش بردیم مثل مجید نصیری در خط دفاعی، هومن ربیع‌زاده و بازیکنانی از این دست‌. در بحث جذب هم امسال اقای رامتین سلیمان زاده، ایمان سلیمی و جفرسون هم اضافه شدند و با حضور آقای لک در دروازه هم می‌توانیم تا حدودی نقاط ضعف را برطرف کنیم؛ کمااینکه بازیکنان فصل گذشته‌مان هم فوق العاده بودند و زحمت کشیدند. سال به سال در جهت پویایی بیشتر جلو می‌رویم. الان اگر به سه سال گذشته برگردیم چه تصویری از این تیم در فوتبال بود و حالا پس از سه سال چه تصویری وجود دارد؟ این دستاورد بزرگی است و باید این هویت را بیشتر جلا دهیم و این به جز با همت گروهی فنی، مدیریتی و مسئولین استانی میسر نمی‌شود.

ربیعی در مورد تجربه صدمین بازی روی نیمکت مس که با هزار امتیازی شدن قلعه‌نویی همزمان شده گفت: دستاورد ایشان بسیار بزرگ است و این یک کار خارق العاده است. برای من بسیار با ارزش است چرا که دیدگاه شما به مربیگری خیلی مهم است. آقای قلعه‌نویی جدا از امتیاز، دستاوردهای خیلی بزرگتری در فوتبال کشور داشته است. در مورد صدمین بازی باید بگویم برایم باعث افتخار است. خیلی زود گذشت و بسیار سخت بود. از این اتفاق برای خودم و مجموعه مس و شهر خودم رفسنجان خوشحالم. شهروند افتخاری این شهر هستم و امیدوارم این اتفاقات خوب برای مس رفسنجان ادامه‌دار باشد.

سرمربی مس در مورد وضعیت محمد انصاری گفت: محمد انصاری یکی از شخصیت‌های مطرح و قابل احترام ورزش کشور است. محمد یک انسان ویژه و دوست‌داشتنی با فضیلت‌های اخلاقی و انسانی بسیار بالا است. من با آقای انصاری صحبت کردم؛ ایشان عمل جراحی داشتند و باید طول درمان‌شان سپری شود. قراردادش با ما تمام شده است. من به او اعتقاد فنی دارم و این پیشنهاد را پارسال به او دادم که اگر علاقه‌مند به ادامه فوتبال نباشد، به کادرفنی من اضافه شود. من با او همکاری خواهم کرد و علاقه‌مندم او را کنارم داشته باشم. محمد انصاری فعلا علاقه‌مند به بازی کردن است.

او در پایان در خصوص غایبین تیمش گفت: در رابطه با مهرداد رضایی، بحث انضباطی است که برای‌مان فوق العاده مهم است. ما آقای قائم اسلامی‌خواه، مهدی ترکمان و فرشاد محمدی‌مهر را به علت مصدومیت نداریم‌.

دیدگاهها