کد خبر : 1840784 | 06 شهریور 1401 ساعت 13:30 | 6.8K بازدید | 1 دیدگاه

این شکست برای تیم من خوب است!

بنگر: کاش فدراسیون بازی را به تعویق می‌انداخت

سرمربی تیم امید وحدت مشهد با گلایه نسبت به عدم همکاری برای به تعویق افتادن بازی این تیم مقابل چوکا تالش، در آینده این شکست را برای تیمش مثبت می‌داند.

بنگر: کاش فدراسیون بازی را به تعویق می‌انداخت

به گزارش "ورزش سه"، تیم امید وحدت مشهد که در این فصل با خرید امتیاز شهرخودرو و هدایت محسن بنگر در لیگ دسته اول حاضر شده است، روز گذشته با توجه به مشکلات قراردادی و عدم ثبت بازیکنان جدید برابر چوکا تالش بازنده اعلام شد تا اینچنین اولین هفته را پشت سر بگذارد.

محسن بنگر با اشاره به وضعیت باشگاه و تیمش اینطور توضیح می‌دهد: وضعیت عالی است و همه چیز در مجموعه ما خوب و سرجای خودش است. امکانات و شرایطی که برای ما فراهم کردند در بهترین شکل خودش انجام شده و واقعاً جای هیچ گلایه‌ای نیست و هیچ کم و کاستی نداریم ولی به دلیل مشکلی که وجود دارد نتوانستیم وارد زمین شویم و بازی سه بر صفر به سود چوکا اعلام شد.

وی ادامه داد: ما از فدراسیون فوتبال خواستیم که با تعویق زمان دیدار ما با چوکا موافقت کند ولی این درخواست پذیرفته نشد و به همین دلیل نتیجه سه بر صفر اعلام شد. طی قولی که باشگاه داده است قرار است طی روزهای آینده این مشکل برطرف شود و به امید خدا فکر می‌کنم برای هفته دوم مقابل خلیج فارس ماهشهر مشکلی برای بازی نخواهیم داشت.

سرمربی امید وحدت با اشاره به اثر منفی این نتیجه روی تیمش عنوان کرد: بله متاسفانه بازی سه بر صفر شد ولی از طرفی برای تیم ما بد هم نشد چرا که فرصت کافی برای تمرین نداشتیم و اگر بدون تمرین وارد بازی می‌شدیم هم ممکن بود نتیجه را واگذار کنیم ولی تاثیر منفی آن روی روحیه بازیکنان بیشتر از این شکست بود که بدون انجام بازی رقم خورده است و از همین رو فرصت بیشتری برای تمرین داریم تا در هفته دوم به میدان برویم و تیمی با انگیزه برای جبران خواهیم بود.

دیدگاهها