کد خبر : 1842756 | 17 شهریور 1401 ساعت 16:55 | 81.5K بازدید | 16 دیدگاه

تلاش لحظه آخری رونالدو برای جدایی

افشای مکالمه رونالدو و اسپالتی در روز آخر انتقالات

در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی، کریستیانو رونالدو و لوچانو اسپالتی، مربی ناپولی، با یکدیگر در ارتباط بودند ولی در نهایت فوق ستاره پرتغالی در یونایتد ماندنی شد.

افشای مکالمه رونالدو و اسپالتی در روز آخر انتقالات

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو تا ساعات پایانی نقل و انتقالات تابستانی امیدوار بود که بتواند از منچستریونایتد جدا شود ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد. ژرژ مندس، مدیر برنامه های رونالدو، او را به بسیاری از تیم های بزرگ اروپا پیشنهاد داد ولی به دلایل مختلف هیچ تیمی حاضر به جذب او نشد. به نظر می رسید در روزهای پایانی انتقالات تابستانی، احتمال انتقال رونالدو به ناپولی بالا باشد ولی باشگاه ایتالیایی هم نتوانست با او و یونایتد به توافق برسد.

1740495

دو هفته پیش وقتی از لوچانو اسپالتی در مورد رونالدو سوال کردند، او گفت که دوست دارد مربی رونالدو باشد و از این انتقال استقبال خواهد کرد.

1692167

امروز الساندرو آلچاتو، خبرنگار ایتالیایی، فاش کرد که در ساعات پایانی نقل و انتقالات، رونالدو و اسپالتی با یکدیگر در ارتباط مستقیم بودند. رونالدو برای اسپالتی نوشته بود:« دوست داری مربی من باشی؟ آماده و مشتاقی؟» پاسخ مربی ناپولی نیز مثبت بود و برای رونالدو نوشت:« آماده ام و اگر بیایی، با کمال میل با تو کار خواهم کرد.»

ناپولی در نهایت نتوانست رونالدو را بخرد اما توانسته شروعی خوب در سری آ و نیز لیگ قهرمانان داشته باشد. ناپولی دیشب توانست لیورپول را 4-1 در ورزشگاه خود شکست دهد.

دیدگاهها