کد خبر : 1844455 | 28 شهریور 1401 ساعت 17:11 | 444 بازدید | 0 دیدگاه

برگزاری مسابقات راگبی غرب آسیا در شیرودی

تیم های ملی راگبی ۱۵ نفره ایران و قطر طی روزهای ۸ و ۱۱ مهر در چارچوب مسابقات غرب آسیا در ورزشگاه شیرودی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

برگزاری مسابقات راگبی غرب آسیا در شیرودی

به گزارش ورزش سه به نقل از ایسنا، مسابقات راگبی غرب آسیا برای اولین بار به میزبانی ایران برگزار می‌شود و تیم‌های ملی راگبی ۱۵ نفره ایران و قطر طی روزهای ۸ و ۱۱ مهر در ورزشگاه شیرودی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم ملی راگبی کشورمان دو مسابقه مهم و حساس با تیم ملی چند ملیتی قطر که از بازیکنان نیوزیلند، استرالیا و آمریکا بهره می‌گیرد، دیدار خواهد داشت.

علی استکی بازیکن ایرانی، ایتالیایی راگبی کشورمان که در لیگ ایتالیا بازی می‌کند برای شرکت در این مسابقات هفته گذشته به ایران آمد تا در اردوی آماده سازی تیم ۱۵ نفره راگبی حضور پیدا کند.

همچنین برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات، امروز دوشنبه طی نشست هماهنگی که با حضور مهدی همتی مدیر مجموعه ورزشی شیرودی، عباس ناطق نوری دبیر فدراسیون انجمن‌های ورزشی و حسینی رییس انجمن راگبی برگزار شد، وضعیت امکانات این مجموعه از جمله زمین شماره یک، رختکن و سایر بخش‌های مجموعه برای برگزاری مسابقات راکبی غرب آسیا مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

 

 

دیدگاهها