کد خبر : 1844584 | 29 شهریور 1401 ساعت 12:52 | 544 بازدید | 0 دیدگاه

بازگشت حسین امیری به تیم ملی پاراتیراندازی

سرمربی جدید تیم ملی پاراتیراندازی معرفی شد.

بازگشت حسین امیری به تیم ملی پاراتیراندازی

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، حسین امیری سرمربی سابق تیم ملی پاراتیراندازی که هدایت ملی‌پوشان ایران در پارالمپیک 2020 توکیو را نیز بر عهده داشت، یک سال پس از جدایی از این تیم یکبار دیگر هدایت ملی‌پوشان پاراتیراندازی را بر عهده گرفت.

قرارداد امیری پس از پارالمپیک توکیو خاتمه یافت و مسئولان فدراسیون ترجیح دادند فرد دیگری را به عنوان سرمربی انتخاب کنند. بر همین اساس نیز رقیه الله‌کرمی به عنوان سرمربی جدید منصوب شد، اما اختلاف میان کادر فنی و ساره جوانمردی ملی‌پوش پرافتخار ایران باید ایجاد حاشیه‌هایی شد.

در نهایت مسئولان فدراسیون تصمیم گرفتند در فاصله یک سال مانده تا بازی‌های پاراآسیایی هانگژو یکبار دیگر هدایت ملی را به حسین امیری بسپارند.

قرار است هشتمین مرحله اردوی تیم ملی پاراتیراندازی به منظور کسب آمادگی برای رقابت‌های جهانی 2022 امارات، از 30 شهریور تا 9 مهر ماه در کمپ تیم‌های ملی فدراسیون برگزار شود. نسرین شاهی، مصطفی خادم عبدل‌آباد (خراسان‌رضوی)، سید محمدرضا میرشفیعی (تهران)، زهرا غلام‌زاده (گیلان)، رقیه شجاعی (زنجان) ، ساره جوانمردی (فارس) 6 ورزشکاری هستند که زیر نظر حسین امیری سرمربی، خدیجه برمکی، زینب آقا علی اکبری و ابراهیم رحیمی سنگری مربیان تیم ملی به تمرین می‌پردازند.

دیدگاهها