کد خبر : 1844606 | 29 شهریور 1401 ساعت 15:18 | 15.5K بازدید | 6 دیدگاه

گزارش:

کابوس برای خامس؛ بنیتس مربی جدید المپیاکوس؟

رافا بنیتس شانس بالایی برای مربیگری باشگاه المپیاکوس دارد و بدون شک این بدترین خبر ممکن برای خامس رودریگز خواهد بود که اخیرا به این باشگاه یونانی پیوسته است.

کابوس برای خامس؛ بنیتس مربی جدید المپیاکوس؟

به گزارش "ورزش سه"، خامس رودریگز هفته گذشته به المپیاکوس پیوست و اخیرا برابر آریس سالونیکی اولین بازی خود برای این باشگاه را نیز انجام داد اما از بخت بد او، کارلوس کوربِران، مربی این باشگاه، اخراج شد. شکست برابر آریس، کسب تنها هشت امتیاز از پنج بازی و قرار گرفتن در رده پنجم جدول در نهایت باعث برکناری مربی اسپانیایی شد.

1746943

 در میان گزینه های جانشینی کوربِران، نام رافا بنیتس هم به چشم می خورد. مربی اسپانیایی سابق والنسیا، لیورپول، رئال، اینتر، ناپولی، نیوکسل و اورتون که سابقه مربیگری در فوتبال چین را هم دارد، ممکن است به زودی هدایت المپیاکوس را برعهده بگیرد و هیچ خبری برای خامس بدتر از این نخواهد بود.

 

1746944

بنیتس در دو مقطع مربی خامس بوده و ستاره کلمبیایی خاطرات بدی از همکاری با این مربی دارد. در رئال مادرید خامس تنها یازده بازی زیر نظر بنیتس انجام داد و اغلب نیمکت نشین بود. در اورتون نیز بنیتس در همان ابتدا به خامس گفت که روی او حساب نمی کند و ستاره کلمبیایی ترجیح داد راهی فوتبال قطر شود. 

1746945

خامس که دوست داشت به فوتبال اروپا برگردد، به المپیاکوس پیوسته اما با انتخاب احتمالی بنیتس به عنوان مربی جدید این باشگاه، مشخص نیست شرایط برای او چگونه پیش خواهد رفت. خامس برابر آریس نمایش قابل قبولی داشت و عل‌رغم شکست المپیاکوس، توسط کارشناسان فوتبال یونان تحسین شد.

دیدگاهها