کد خبر : 1844694 | 30 شهریور 1401 ساعت 09:41 | 35.1K بازدید | 10 دیدگاه

ایران-اروگوئه؛ پشت درهای بسته و فقط با ٣٠٠ تماشاگر!

دیدار دوستانه ایران و اروگوئه پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

ایران-اروگوئه؛ پشت درهای بسته و فقط با ٣٠٠ تماشاگر!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال اروگوئه در حال حاضر اردویی را در کشور اتریش برپا کرده است. این تیم جمعه شب در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت. این اولین مسابقه اروگوئه در فیفادی سپتامبر و در جهت آماده سازی این تیم در راه جام جهانی ٢٠٢٢ قطر محسوب می‌شود.  

تعدادی از هواداران تیم ملی فوتبال اروگوئه با این تیم به وین آمده اند. نکته جالب این که هزینه این سفر آن ها را فدراسیون فوتبال اروگوئه پرداخت کرده است. با این حال تعداد هوادارانی که می توانند به دیدن این دیدار دسترسی داشته باشند، فردا در جلسه فنی مشخص می شود. البته تخمین زده شده که این تعداد بیش از 300 نفر نخواهد بود.

این مسابقه در ورزشگاه NV Arena برگزار خواهد شد، جایی که باشگاهی که این نام را دارد یعنی سنت پولتن، در دسته B اتریش، به عنوان یک تیم محلی حضور دارد. سنت پولتن در 50 کیلومتری وین قرار دارد، جایی که تیم اروگوئه از روز جمعه، اردوی خود را در آن آغاز کرده است.

گاستون تیلدی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال اروگوئه، تایید کرده هنگامی که این تیم به اتریش رسیده به آن ها اعلام شده که دیدار برابر ایران باید بدون حضور تماشاگران برگزار شود. در واقع از طرف میزبان به اروگوئه‌ای ها اعلام‌شده که این دیدار به دلایل سیاسی باید بدون حضور تماشاگران انجام شود. این در حالی است که اروگوئه‌ای ها از سرتاسر اروپا خود را به اتریش رسانده بودند.

دیدگاهها