کد خبر : 1844750 | 30 شهریور 1401 ساعت 15:10 | 37.7K بازدید | 14 دیدگاه

راز انگشتان چسب زده ساپینتو فاش شد (عکس)

در روزهای ابتدایی حضور ساپینتو در ایران، انگشتان چسب زده او نظر بسیاری را به خود جلب کرد.

راز انگشتان چسب زده ساپینتو فاش شد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، استقلال با حضور ساپینتو و در فصل جدید، یازده امتیاز از 6 هفته نخست کسب کرده و آبی ها امیدوار هستند که در 2 هفته سختی که پیش رو دارند، نتایج لازم را کسب کنند و خود را به صدر جدول نزدیک تر کنند.

سرمربی پرتغالی که از زمان حضور در ایران با چند حواشی از جمله اتفاقات انزلی و درگیری لفظی با مربی نساجی روبه‌رو شده، پیش از شروع لیگ برتر نیز با یک مسئله غیر فوتبالی در کانون توجهات قرار گرفت و آن، بسته شدن انگشتان این سرمربی در تصاویر منتشره از سوی رسانه رسمی آبی ها بود.

پس از معارفه ساپینتو و بازگشت او به تهران برای آغاز رسمی کار در استقلال، تصاویر این سرمربی با چسب های آبی و سفید توجهات را به خود جلب کرد و حتی در اردوی ترکیه نیز این نوار چسب ها بر انگشتان سرمربی پرتغالی بسته شده بود که برای بسیاری از علاقه مندان به فوتبال جای سوال داشت.

حالا مشخص شده است پس از برگزاری مراسم معارفه و زمانیکه سرمربی پرتغالی راهی کشورش شده است، از ناحیه انگشت دست راست دچار شکستگی می شود و برای درمان این آسیب دیدگی، مجبور بوده است که انگشت مصدوم خود را با چسب ببندد و بدین صورت راز نوارهای آبی و سفید دست ساپینتو فاش شد.

دیدگاهها