کد خبر : 1844821 | 30 شهریور 1401 ساعت 23:37 | 24.1K بازدید | 6 دیدگاه

کی‌روش زودتر از اسکوچیچ تیم را به اردو می‌برد؛

اعلام تاریخ اردوی ایران قبل از اردوی تیم ملی

سرمربی تیم ملی ایران زودتر از برنامه قبلی قرار است شاگردان خود را به اردوی جام جهانی ۲۰۲۲ ببرد.

اعلام تاریخ اردوی ایران قبل از اردوی تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، نخستین بازی تیم ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روز سی‌اُم آبان‌ماه مقابل انگلیس انجام خواهد شد که دراگان اسکوچیچ در زمان هدایت تیم ملی قصد داشت ۱۰ روز قبل از این مسابقه، اردوی خود را آغاز کند ولی حالا با حضور کارلوس کی‌روش در ایران، این برنامه دچار تغییر شده است.

اسکوچیچ قصد داشت از روز بیستم آبان‌ماه ۱۴۰۱ اردوی قبل از جام جهانی را آغاز کند، اما کارلوس کی‌روش یک هفته زودتر این کار را انجام می‌دهد و بنابر این، سازمان لیگ هم زمان کمتری برای برگزاری مسابقات خواهد داشت.

بنابر اعلام مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ، مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ازجمله دیدار استقلال و پرسپولیس، در روز سیزدهم آبان‌ماه برگزار می‌شود و بلافاصله پس از انجام این بازی‌ها، اردوی تیم ملی ایران قبل از جام جهانی شروع خواهد شد.

بر همین اساس، بازیکنان داخلی دعوت شده به تیم ملی ایران روز چهاردهم آبان‌ماه در محل اردو حضور پیدا می‌کنند و زیر نظر کارلوس کی‌روش و دستیاران او به تمرین می‌پردازند.

روند اضافه شدن بازیکنان لژیونر تیم ملی نیز ۵-۴ روز پس از بازیکنان ملی‌پوش داخلی انجام خواهد شد و تا یک هفته قبل از نخستین بازی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ ، تمرینات با حضور تمام بازیکنان مدنظر کارلوس کی‌روش پیگیری می‌شود.

دیدگاهها